Teknoloji

Borsalardaki Bitcoin arzı 4 yılın en düşük seviyesinde!

Bitcoin’in ( BTC ) 2022’de büyük fiyat ayarlamaları görmesine karşın, dijital emtiada daha fazla yatırımcı aktivitesi gözlemlendi.

Borsalardaki Bitcoin arzı 4 yılın en düşük seviyesinde!

Davranışsal tahlil platformu Santiment’in 4 Ekim’deki datalarına nazaran, yatırımcılar mevcut varlıklarından mutlu olduklarına dair işaretler gösterdiğinden, Bitcoin ölçüsü kripto borsalarından kademeli olarak kaldırılıyor.

Santiment şunları kaydetti:

“2018’den bu yana birinci sefer borsalarda %9’dan az BTC olması, boğalar için âlâ bir inanç işareti.”

Borsalardaki BTC 4 yılın en düşük düzeyine ulaştı. Kaynak: Santiment

Bitcoin’in borsalardaki arzının dört yılın en düşük düzeyine düşmesi nedeniyle, pazar genelinde daha fazla satış potansiyeli azaldı.

Yatırımcılar HODL Bitcoin

Devam eden kripto piyasası oynaklığı, yatırımcıları , Bitcoin’lerini HODL’yi seçerek gelecekte muhtemel bir piyasa rallisini bekliyor üzere görünerek, düşüş ortamında hareket yapmak için farklı yaklaşımlar benimsemeye itti .

Bununla birlikte, Haziran ayı sonlarında kripto borsalarındaki Bitcoin istikrarı, üç yılın en düşük düzeyiydi , bu da daha fazla insanın parayı çektiğini ve ‘ hodling ‘ olduğunu ve gelecekteki bir yükseliş koşusu için hazırlıkların yolda olduğunu öne sürdü. lakin bu gerçekleşmedi ve o vakitten beri Bitcoin 21.000 dolardan 20.000 doların altına düştü.

Özellikle, Finbold ayrıyeten Ağustos ayının sonunda borsalara yapılan BTC mevduatlarının 2 yılın en düşük düzeyine ulaştığını bildirdi.

Bitcoin fiyat analizi

Kripto sanayisindeki uzmanlar, kripto para ünitesi piyasasındaki kasvetli vakitlerin ve daha büyük makroekonomik meselelerin ortasında 20.000 dolarlık bariyerin üzerindeki pozisyonunu muhafazaya çalışırken, Bitcoin’in gelecekteki hareketlerini varsayım etmek için son fiyat hareketini pahalandırıyor.

Bu doğrultuda, bir kripto para danışmanlık platformu olan Eight Küresel, kripto para ünitesinin 20.100 ila 20.340 dolarlık bariyer bölgesinin üzerine çıkması durumunda Bitcoin’in “bir ölçü yükseliş momentumu” olacağını iddia etti.

Bitcoin fiyat hareket tahlili. Kaynak: Sekiz Küresel

Danışmanlık platformu ayrıyeten şunları kaydetti:

“BTC için genel fiyat hareketine baktığımızda, aslında bir müddettir konsolide ettiğimizi görebiliyoruz.”

CoinMarketCap datalarına nazaran, Bitcoin şu anda son 24 saatte %3,74 artışla 19.905 $ ve evvelki yedi gün içinde %1,23 düşüşle 19.905 $ düzeyinde süreç görüyor ve toplam pahası 381 milyar dolar.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!