Teknoloji

Britney Spears çıplak pozları ile toplumsal medyayı karıştırdı!

Britney Spears, 42 milyon Instagram takipçisini şaşırtan birtakım paylaşımlar yaptı. Müstehcen paylaşımları ile Çarşamba günü toplumsal medyanın gündemine bomba üzere düşen müzikçi herkesi şaşırttı. 40 yaşındaki pop yıldızı, Hawaii’de bir halk plajında ​​tatilcilerin önünde elleriyle göğüslerini örterek ve bir kalp emojisi mahrem yerlerini örterek eğlenirken büsbütün çıplak fotoğraflarını paylaştı.

Britney Spears çıplak pozları ile toplumsal medyayı karıştırdı!

Paylaşımlar 44 yaşındaki eski kocası Kevin Federline, 16 yaşındaki genç oğulları Jayden ve 17 yaşındaki Sean Preston’ın müstehcen toplumsal medya paylaşımlarından ‘utandığını’ belirtmesinin akabinde geldi. Britney Spears, Çarşamba günü plajda bikinisini çıkardı ve 42 milyon Instagram takipçisini şaşırtan paylaşımlarını yaptı.

40 yaşındaki müzikçi, kumda uzanırken kırmızı geniş kenarlı bir şapkadan öbür bir şey giymeden çektiği fotoğrafları ile olay oldu. Fotoğraflarda, yeni bir saç modeli sergileyen Spears, çıplak göğüslerini ellerini ve alt yarısını örtmek için küçük kırmızı bir kalp emojisini kullandı.

Spears’ın hayranlarının birçok müzikçiye en uygun dileklerini gönderse de, öbürleri onun kıyıda bu usul pozlar vermesini şaşırtan bulduklarını belirtti. Takipleri uzun müddettir Britney Spears’ın özgürlüğüne kavuşmasını dört gözle bekliyordu lakin kimilerine nazaran Spears tam olarak ne yaptığını bilmiyor olabilir. Siz bu pozlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sİzce uzun müddettir denetim altında tutulan Spears’ın serbestçe istediğini yapmaya hakkı var mı?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom