Teknoloji

iPhone 13 sipariş verdi, meskene iPhone 14 geldi!

Hindistan’da şenlik döneminin başlamasıyla Flipkart, bölgedeki müşteriler için Büyük Dussehra İndirimi’ne konut sahipliği yapıyor. Bu da doğal olarak bölgede satışların patlamasına sebep oldu, fakat artık enteresan bir olay meydana geldi. iPhone 13 satın alan bir kullanıcının evine iPhone 14 yollandı.

iPhone 13 sipariş verdi, konuta iPhone 14 geldi!

Bölgede opüler e-ticaret platformu Apple’ın 2021 iPhone’unu yaklaşık 50.000 INR’lik indirimli bir fiyat etiketi ile satmaya başladu. E-perakendeci, mevcut Dussehra satışında da iPhone 13’ü 57.240 INR üzere düşük bir fiyatla sunuyor. Bu da ortalama 695 dolara denk geliyor. Bu indirim sayesinde, iPhone modelini sipariş eden birçok müşteri oldu. Lakin bir Twitter kullanıcısı, Big Billion Days satışı sırasında birisinin iPhone 13 fiyatına iPhone 14 aldığını tez ediyor.

Tweet’teki görsellere baktığımızda Twitter kullanıcısının, takipçilerinden birinin sipariş ettiği iPhone 13 yerine iPhone 14 aldığını tez ettiğini görebiliriz. Şu an itibariyle, Flipkart şimdi bu olay hakkında yorum yapmadı. Lakin haberin inandırıcı olup olmadığı da şimdi netlik kazanmadı. Lakin bu doğruysa, geçen yıl iPhone modelini sipariş eden kişi piyangoyu kazandı ve hiçbir ekstra fiyat ödemeden mevcut jenerasyon iPhone 14’e sahip oldum diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom