Teknoloji

BTC bu fiyata ulaştığında Bitcoin madenciliğinin global olarak kapatılacabilir!

Kripto madenciliği, bireylerin Bitcoin ( BTC ) üzere kripto para üniteleri elde edebilmelerinin ana formüllerinden biridir, zira süreçleri onaylamak ve ağın güvenliğini sağlamak için mükafatlar kazanırlar. Bununla birlikte, birinci dijital varlığın fiyatı değerli ölçüde düşerse, madenciliği yapmak daha az karlı hale gelebilir.

BTC bu fiyata ulaştığında Bitcoin madenciliğinin global olarak kapatılacabilir!

Yatırım şirketi US Küresel Investors’ın CEO’su Frank Holmes’a nazaran, Bitcoin madencilerinin faaliyetlerini durdurabilecekleri eşik fiyatın 12.000 dolar olduğunu, zira bunun kârsız hale geldiklerinde başabaş noktası olduğunu söyledi.

Makineler 12.000 dolarda mı duruyor?

Bu yılın başlarında, bedelli metalin bir paha saklama aracı olarak statüsüne meydan okuyarak Bitcoin’in Y jenerasyonunun iştiraki sayesinde altından daha yeterli performans gösterebileceğini öngören Holmes, şunları söyledi:

“Küresel olarak, şu anda temelde 12 bin dolara sahip olmanız gerektiği ima ediliyor, herkes kapanmaya başlıyor, ortalama bir insan [madencilik makinelerini] kapatmaya başlıyor.”

Bu ortada, CoinMarketCap bilgilerine nazaran amiral gemisi dijital varlığın fiyatı, son 24 saat içinde %0,45 düşüş kaydederek, lakin hafta boyunca %0,65 artış kaydederek 19.139 $ düzeyinde yer aldı.

Bitcoin madenciliğinin geleceği

Bitcoin’in boğaları ve ayıları , varlık 20.000 dolarlık ruhsal düzeye ulaşmak için uğraş ederken momentum için savaşıyor olsa da , madencilik hash oranının Ekim başında tüm vakitlerin en yüksek düzeyine (ATH) ulaşmasının kanıtladığı üzere, madencileri kaygısız kaldı.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!