Teknoloji

Kripto piyasasında düşüş durdu mu?

Genel kripto para piyasası, büyük varlıkların fiyatlarının uzun vadeli satışların ortasında kıymetli ölçüde düzeltilmesiyle, 2022 boyunca düşüş hislerinin hakimiyetinde. Bununla birlikte, genel yatırımcı hassaslığı değişiyor üzere görünüyor ve bu da piyasaların yakın gelecekte yeşile dönebileceğini gösteriyor.

Kripto piyasasında düşüş durdu mu?

Özellikle, 20 Ekim itibariyle, yatırımcıların Bitcoin ( BTC ), Binance Coin ( BNB ), XRP ve Cardano ( ADA ) fiyatlarında bir toparlanma beklemesiyle, tüccar hissiyat bir ayın en yüksek düzeyindeydi.

Vurgulanan varlıklar ortasında Bitcoin, 0,52 yüklü bir hassaslığa sahiptir. Birebir vakitte, piyasa pahasına nazaran ikinci sıradaki kripto para olan Ethereum ( ETH ), davranış tahlili platformu tarafından hafif düşüş eğilimi gösteren tek dijital varlıktır.

Platformu bilgilerine nazaran; “Tüccarlar 4. çeyrekte burada bir toparlanma beklerken kalıcı olumsuzluk ve düşüş azaldı. BTC, BNB, XRP ve ADA, tümü kalabalığın yükselişini gösterirken, ETH yalnızca biraz düşüş gösteriyor.”

Belirli kripto para üniteleri için yüklü hassaslık. Kaynak: Santiment

Bitcoin’in mümkün taban noktası

Bitcoin için yükseliş görünümü, varlığın 20.000 dolar düzeyinde konsolide edilmesiyle birlikte geliyor, bu da piyasayı bir tabana ulaşıldığına inandıran bir faktör. Ayrıyeten, 4. çeyrekte muhtemel bir ralli, Bloomberg Intelligence emtia stratejisti Mike McGlone’un iddialarıyla uyumlu.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi