Teknoloji

Bu fiyata en lüks sedan! 2023 model Skoda Octavia!

C sınıfı sedan kısmında tüketicilerin pek çok alternatifi bulunuyor. Bu alternatiflerin başında da Skoda Octavia’nın yer aldığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Toyota Corolla, Honda Civic üzere epey önemli rakipleri bulunan aracın fiyat listesi ise tüketicilere adeta son bir baht sunuyor. Biz de arabanın varlıklı donanım seçeneklerini mercek altına alacak ve fiyat listesini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Skoda Octavia fiyat listesi: Aldın aldın!

Skoda Octavia son kasasıyla bir arada ağabeyi Skoda Superb ile epeyce misal bir yapıya bürünmüştü. Özellik manasında en boş paketinde bile kullanıcılarına hayli uygun özellikler sunan araba, bu mevzuda rakipsiz diyebiliriz.

Model baz donanım düzeyinde bile DSG şanzımanla birlikte geliyor ve bu da epey değerli bir ayrıntı. Kaputun altında ise 110 beygir güç üreten 1.0 litrelik bir motorun yer aldığını belirtmeden geçmeyelim.

Skoda Octavia bu özellikleriyle bir arada şu anda 821.473 TL’den başlayan fiyatlardan alıcı buluyor. Şayet siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda yarar olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!