Telefon

Bu kadar da olmaz! En âlâ ekran listesinin birinci beş sırasında 4 adet iPhone modeli var!

Akıllı telefon denildiğinde akla gelen birinci eser tabi ki iPhone oluyor. Bu durumun sebebine ister pazarlama hüneri deyin, ister kalite isterseniz de tanınan kültür. Sebep her ne olursa olsun ortada bir gerçek var ki, Apple bu işi çok düzgün beceriyor.

Eylül ayında tanıtılan yeni iPhone serisi ile birlikte bir kere daha tüm “en” mükafatlarına aday olan Apple, geçtiğimiz yılın amiral gemileriyle bile hala birçok rakibini geride bırakabiliyor. Ünlü karşılaştırma platformu DxOMark tarafından yapılan “en güzel ekrana sahip akıllı telefonlar” karşılaştırması da bu durumu gözler önüne seriyor.

Bu kadar da olmaz! En güzel ekran listesinin birinci beş sırasında 4 adet iPhone modeli var!

Akıllı telefonları okunabilirlik, akıcılık, ışık kalitesi üzere başlıklara nazaran pahalandıran ve sonrasında genel bir puana erişen DxOMark’a nazaran, tüm akıllı telefon modelleri içerisinde en âlâ ekrana sahip olanın 149 puanla iPhone 14 Pro Max olduğunu duyurdu. Onu birebir puanı alan kardeşi iPhone 14 Pro takip ederken, listenin üçüncü sırasında ise Google Pixel 7 Pro modelini görüyoruz.

Biraz daha aşağılara inip listenin dört ve beşinci sıralarına baktığımız vakitse, burada sırasıyla 145 puanla iPhone 13 Pro Max’i ve 144 puanla da iPhone 13 Pro’yu görüyoruz. Bu sıralamadan da anlaşılacağı üzere en uygun ekrana sahip birinci 5 telefon içerisinde 4 sıra iPhone modelleri tarafından kapılmış.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al