Telefon

Samsung büyük bir ikilem içerisinde: Ya parayı seçecek ya da gücü!

Samsung, uzun bir müddettir yeni amiral gemisi serisi Galaxy S23’ün üzerinde çalışmaya devam ediyor. Teknoloji devi artık çalışmalarında yavaş yavaş sona gelirken, şirkete yakın kaynaklar Samsung’un bu akıllı telefon serisini Şubat ayı içerisinde tanıtabileceğini belirtiyor. Lakin o vakte kadar Samsung’un karar vermesi gereken çok kıymetli bir bahis var.

Güney Koreli teknoloji devine yakınlığıyla bilinen ve bugüne kadar servis ettiği sızıntılarda rastgele bir yanlışlık bulunmayan bir duyum kanalı, Samsung’un Galaxy S23’de yani serinin standart modelinde performans düşüklüğüne sebebiyet verebilecek birtakım güncellemeler yapabileceğini açıkladı.

Samsung büyük bir ikilem içerisinde: Ya parayı seçecek ya da gücü!

Bu durumun ardında yatan sebebin, Galaxy S23’ün fiyatını olabildiğince düşük belirleme isteği olduğunu belirten hesap, Samsung’un burada ucuz fiyatlı bir telefon mu yoksa güçlü bir aygıt mı ikileminden kurtulmaya çalıştığını tez etti.

Öte yandan bu sızıntıların akabinde sanki Galaxy S23, Galaxy S22 ile benzeri özelliklerle mi gelecek sorularının sorulduğunu da belirtelim. Geçtiğimiz yıl satışa sunulan Samsung Galaxy S22, gücünü Snapdragon 8 Gen 1 yonga setinden alan ve bu işlemci kümesini 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanı ve 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı seçenekleriyle destekleyen bir modeldi. Telefonun art yüzeyinde 50MP + 10MP + 12MP’den oluşan üçlü bir kamera yapısı varken ön yüzeyde ise 10MP’lik tek bir kamera bulunuyordu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al