Teknoloji

Bybit CEO’su: Kripto pazarı parlak bir gelecek bekliyor!

Kripto para sanayisindeki oynaklık, birtakım ana akım oyuncuların ve hükümetlerin hala dijital varlıklardan çekinmesinin nedenlerinden biri, lakin bir kripto yöneticisi, devam eden makro trendler ortasında hakim olacağına inandığı piyasada bilhassa yükseliş gösteriyor.

Bybit CEO’su: Kripto pazarı parlak bir gelecek bekliyor!

ripto borsası Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, iştirakçilere söylediği üzere, bölümdeki mevcut meçhullüğü ” ayı piyasasında doğduğu” için şirketi için büyük bir fırsat olarak görüyor. (30 Eylül’de yayınlanan bir basın açıklamasına göre)

Zayıf bir makro görünümün ortasında gelişen kripto

Kripto borsalarının ve sanayinin genel olarak şu anda elverişsiz ekonomik ortamda nasıl ilerleyeceğinden bahseden Zhou, Bybit’in klâsik borsalardan farklı halde tasarlandığını söyledi.

Ayrıca kripto pazarını klâsik finansla karşılaştırdı ve şunları söyledi:

“Biz boğayız. Bizim için makro trendler korkulacak bir şey değil. Yükselen enflasyon ve faiz oranları, büyük ölçülerde prestiji para basımı, düşük büyüme yahut büyüme olmaması, bunların hepsi klâsik finanstaki zayıflığı vurguluyor.”

Kriptonun parlak geleceğinin birkaç göstergesi

Bu ortada, Finbold’un bildirdiği üzere , Euro ve poundlarını Bitcoin ve Ethereum ( ETH ) lehine terk eden rekor sayıda yatırımcının gösterdiği üzere, Zhou’nun kripto pazarının geleceği hakkında olumlu hissetmek için birkaç nedeni var .

Bunun da ötesinde, büyük ana akım finansal oyuncular , son vakitlerde kripto alım satım hizmetlerini ve eserlerini en az 500 $’lık bir yatırımla ek 100.000 müşterisi için genişleten Singapur’un en büyük bankası da dahil olmak üzere, faaliyetlerinin bir modülü olarak kripto eserlerini giderek daha fazla benimsiyor .

Son olarak, merkez bankalarına enflasyonu denetim altına alma konusundaki güvensizliğin bir kripto “rönesansı” başlatabileceğini öne süren Stanley Druckenmiller de dahil olmak üzere hem perakende hem de milyarder yatırımcılar kriptoda satılıyor.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom