Teknoloji

Kripto topluluğu, 31 Ekim 2022 için Shiba Inu (SHIB) fiyatını kestirim ediyor!

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat iddiası sadece kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. İddialar, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Shiba Inu ( SHIB ), devam eden kripto piyasası düzeltmesinin en büyük kayıpları ortasında yer alırken, birçok yatırımcı, 2021’in en yüksek düzeylerini tekrar kazanma fırsatı için tokeni izliyor.

Kripto topluluğu, 31 Ekim 2022 için Shiba Inu (SHIB) fiyatını varsayım ediyor!

Son günlerde SHIB, platformdaki geliştiricilerin meta bilgi tabanı ve merkezi olmayan finans ( DeFi ) üzere tarafları dahil ederek ekosistemi daha uygulanabilir hale getirmeye çalıştıkları için toparlanma belirtileri gösterdi. Birebir vakitte, jeton, geçen yılki meteorik yükseliş sırasında göğüs kripto para ünitelerini karakterize eden ilgide bir düşüş kaydetti.

Kripto topluluğu, geniş çaplı pazar satışını ve rallisini geride bırakmak için SHIB’ye bahis yapıyor. Bilhassa Finbold tarafından 30 Eylül’de CoinMarketCap fiyat iddia özelliğinden elde edilen datalar , kripto topluluğunun Shiba Inu’nun Ekim 2022’nin sonuna kadar ortalama 0.000013$’dan süreç yapmasını öngördüğünü gösteriyor.

Tahmin, 6.167 topluluk üyesinin oylarına dayanmaktadır ve SHIB’nin basın vaktindeki 0.000011$’lık fiyatından yaklaşık %20’lik bir büyümeyi temsil etmektedir.

31 Ekim 2022 için SHIB ortalama fiyat varsayımı. Kaynak: CoinMarketCap

SHIB’nin yükseliş tetikleyicileri

SHIB etrafındaki yükseliş hissi, varlık azalmasına olan ilgiyle birlikte haftalarca süren kıymetli düzeltmeyi takip ediyor. Daha evvel, ilgi eksikliği, kalkınma topluluğunun düzeltmek için birkaç teşebbüste bulunarak cevap verdiği bir faktör olan yarar eksikliğine bağlanıyordu.

SHIB’nin DeFi platformu beklendiği üzere yükselmemiş olsa da, token, değiştirilemez token ( NFT’ler ) ve oyun alanlarına girişinden optimistlik çekiyor.

Özellikle, sahiplerinin NFT para basma ve ticareti, dijital arazi edinimi ve VR oyunlarına faal olarak katılmalarını sağlayacak bir Shiba Inu NFT koleksiyonu olan SHIBOSHIS projesi , topluluktan artan ilgi gördü.

Ayrıca SHIB, deflasyonist statüye ulaşmak için token yakma düzeneğini geliştirmeye devam ediyor. Topluluk, SHIB’nin arzını kesmeye başvurduğundan, 410 trilyondan fazla token yakıldı.

Başka yerlerde SHIB, yükseliş görünümünün bir göstergesi olan balina aktivitesinde artış kaydediyor. Örneğin, 27 Eylül’de WhaleStats tarafından atılan bir tweet , Shiba Inu’nun birinci 1000 Ethereum balinası ortasında en çok tutulan token olduğunu gösteriyor.

SHIB’nin DeFi’si kalkamıyor

Yükselen topluluk görünümüne karşın, SHIB, kullanıcıları DeFi platformu ShibaSwap’a çekememe üzere öteki faktörler tarafından tartıldı. Bilhassa, ShibaSwap’ın kilitli toplam pahası ( TVL ) son haftalarda sabit bir düşüş yaşadı.

ShibSwap TVL şeması. Kaynak: Defillama

Haftalarca kırmızıda süreç gören SHIB, son yedi günde %3’ün üzerinde olumlu yararlar kaydetti ve 0.000011 dolardan süreç gördü. Bu ortada, varlık 6.14 milyar dolarlık piyasa bedeli ile hala 14. sırada yer alıyor.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!