Teknoloji

Sav: Bitcoin bu kritik seviyeyi korursa güçlenir!

Kripto para bölümü, son günlerde kimi karlar kaydeden ve kimi kripto ticareti uzmanlarının yakın gelecekte kilit fiyat düzeyleri hakkında spekülasyon yapmasına neden olan Bitcoin ( BTC ) dahil olmak üzere ana varlıklarının güçlendirilmesiyle yine ayağa kalktı.

İddia: Bitcoin bu kritik seviyeyi korursa güçlenir!

Piyasa analisti Michaël van de Poppe, 29 Eylül’de bir tweet’te açıkladığı üzere, Bitcoin’in 19.000 dolar düzeyinde dayanak tutarsa ​​“bir ölçü ivme” göreceğini yahut 19.3 bin doları tekrar geri alacağını” bekliyor.

Bitcoin fiyat hareket tahlili. Kaynak: Michael van de Poppe

Ticaret uzmanına nazaran:

“Bu tutarsa, 19.6 bin dolar mümkün ve sonunda bir ölçü ivme görünüyor.”

Benzer biçimde, kripto tüccarı ve analist Josh Rager 29 Eylül’de kendi yükseliş tahlilini yayınladı ve günlük kapanışa nazaran “burada 21 bin dolara sıçrama yahut 24 bin dolara yükselmenin” mümkün olduğunu öne sürdü.

Bitcoin fiyat hareket tahlili. Kaynak: Rager

Aynı vakitte, her iki profesyonel kripto tüccarı, 30 Eylül’de piyasaya sürülecek olan Ağustos ayı için yeni Şahsî Tüketim Harcamaları ( PCE ) fiyat endeksine ait beklentiyi lisana getirdi ve bunun Bitcoin fiyatı üzerinde bir tesiri olmasını bekliyor.

S&P 500 korelasyonu azaldıkça yürek verici veriler

CoinMarketCap datalarına nazaran, birinci kripto para, gün içinde %0,47 ve evvelki yedi gün içinde %2,26 artışla 19.541 dolardan süreç görürken, piyasa bedeli şu anda 374.21 milyar dolar.

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom