Teknoloji

Çalınan TikTok hesabını geri alma yöntemi! (Denendi çalışıyor)

TikTok artık epeyce tanınan bir sosyal medya uygulamasına dönüştü. Olağanda baktığınız vakit kimse sorsanız TikTok kullanmadığını söylüyor. Lakin istatistikler durumun tam zıddı olduğunu gösteriyor. Yani sanılanın bilakis ülkemizdeki TikTok kullanıcılarının sayısı bir oldukça fazla. Üstelik bu kullanıcıların kıymetli bir kısmının, yüksek düzeyde takipçi kitlesi de bulunuyor.

Hal bu türlü olunca, pek çok kişi için TikTok hesabı vazgeçilmez bir hal almış oluyor. Pekala TikTok hesabınız çalınırsa geri almanız mümkün mü? Malum günümüzde TikTok hesap çalma ve şifre kırma üzerine pek çok yazılım satılıyor. Hasebiyle bu türlü bir yazılımla hesabınızın çalınması da mümkün. Kıymetli olan ise bu hesabı nasıl geri alabileceğiniz.

Çalınan TikTok hesabını geri alma yöntemi! (Denendi çalışıyor)

Hemen belirtelim. TikTok hesabınızı geri almanız için mail adresinizin değiştirilmemesi gerekiyor. Şayet hesabınızı çalan kişi mail adresinizi değiştirdiyse yapacağınız temel şey TikTok ile bağlantıya geçmek olacak. Bu noktada yazacağınız yardım metninin İngilizce olması büyük kıymet arz ediyor. Şayet metni İngilizceye çevirecek düzeyde lisan bilginiz yoksa Google Çeviri üzere yazılımları kullanabilirsiniz.

Bu noktada TikTok’a çalınan hesap ile ilgili değerli bilgileri vermeniz gerekiyor. Devir içerisinde kullandığınız şifreler, hesabı oluşturma tarihiniz, hesabınızın çalınma tarihi, o periyoda kadar bağlı olduğu mail üzere bilgiler sizden istenecektir. Şayet bu bilgileri TikTok’a sunabilirseniz, hesabınızı rahatlıkla geri alabilirsiniz. Aksi takdirde, hesabınızı geri almanın diğer bir yolu bulunmuyor.

Bu ortada şunu da belirtelim. Şayet çalınan TikTok hesabı için kullandığını mail adresinize ulaşımınız yoksa, yani onu da çaldırdıysanız ya da şifrenizi unuttuysanız o vakit hesabınızı kati suretle geri alamazsınız. Bu noktada mail adresiniz kilit bir rol üstleniyor. Ayrıyeten daha evvel TikTok’a telefon numaranızı kayıt ettiyseniz bu numaraya da erişiminizin olması kıymetli bir öge olacaktır.

Son olarak, internetteki TikTok hesap çalma ya da TikTok hesabını geri alma biçimindeki uygulamaları da deneyebilirsiniz. Ama bunlar hem maddi açıdan daha külfetli, hem de tam olarak bir garantisi yok.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom