Teknoloji

Çalışma: Dogecoin sahipleri krizinin en az gerilimli olan yatırımcıları!

Kripto para üniteleri uzun müddettir yüksek volatilite ile ilişkilendirilmiştir, bu da farklı dijital varlıklardan kar elde etmeye çalışan yatırımcılar için gerilimli hale gelmektedir. Fakat, yatırımcılar ortasındaki gerilim düzeyleri kelam konusu varlığın tipine nazaran değişiklik gösteriyor.

Çalışma: Dogecoin sahipleri krizinin en az gerilimli olan yatırımcıları!

Kripto eğitimi tarafından yapılan bir araştırmaya nazaran , mem kripto para ünitesi Dogecoin’deki ( DOGE ) yatırımcıların, devam eden piyasa gerilemesinin ortasında en az gerilimli olanlar ortasında olduğu ortaya çıktı.

Kripto sahiplerinin gerilim düzeyleri. Kaynak: Para Başlangıcı

En gerilimli kripto yatırımcılarını belirlemek için araştırma, piyasa bedeline nazaran en tanınan 50 kripto para ünitesinin hashtag’leri için coğrafik etiketli tweet’leri tahlil etti. Gerilim düzeylerini bulmak için araştırmacılar, tweet’lerdeki gerilim düzeylerine paha veren bir his izleme algoritması olan TensiStrength’ten yararlandı.

DOGE’nin artan ilgisi

Özellikle, Dogecoin 2021’de meteorik bir artış kaydetti, lakin varlık 2022’nin büyük bir kısmında düzeltme yaptı. Lakin, mem parası kısa mühlet evvel Twitter’ın Tesla CEO’su Elon Musk tarafından satın alınmasının akabinde bir rahatlama rallisi yaşadı.

Bu doğrultuda, Twitter’ın toplumsal medya devi DOGE’u bir ödeme seçeneği olarak bünyesine katabileceği beklentisi var.

Bu ortada, Dogecoin sahipleri ortasındaki gerilim düzeyi , DOGE topluluğunun token fiyatı üzerindeki yükseliş duruşunu tamamlıyor üzere görünüyor. Finbold tarafından bildirildiği üzere, CoinMarketCap’teki Dogecoin topluluğu, varlığın 31 Aralık 2022’ye kadar 0,096 dolardan süreç göreceğini iddia ediyor. Basın vaktinde, varlığın pahası 0,08 dolardı.

Çalışma, Web3 odaklı kripto platformu Theta Network’ün (THETA) sahiplerinin %13,69 ile en az gerilimli olduğunu, akabinde %14,87 ile metaverse oyunu Decentraland’ın (MANA) geldiğini belirtti.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al