Teknoloji

Cardano’nun Daedalus 5.1.0 cüzdanı yayına giriyor, bilmeniz gerekenler burada!

Cardano ( ADA ) son derece sıkı çalışan ve halkı her yükseltme konusunda bilgilendiren blockchain platformlarından biri olduğu için, kripto para bölümündeki daima iyileştirmeler, daima genişlemesinin nedenlerinden biridir.

Cardano’nun Daedalus 5.1.0 cüzdanı yayına giriyor, bilmeniz gerekenler burada!

Cardano’nun gerisindeki ana kuruluş olan Input Output (IOHK), 13 Ekim’de web sitesinde sürüm notlarını taşımanın yanı sıra bir dizi tweet ile ana ağdaki Daedalus cüzdanının yeni bir yükseltmesinin birden fazla düzgünleştirme ile başlatıldığını duyurdu.

Güncelleme ne getiriyor

IOHK’ya nazaran Daedalus 5.1.0, “donanım cüzdanı entegrasyonuna iki güncelleme getiriyor. Yakında çıkacak olan Ledger Cardano Uygulaması 5.0.0’ı içeren güncellenmiş bir LedgerJS paketi. ve Babbage takviyesinin yanı sıra Trezor Connect sürüm 9’a güncelleme.”

Bu tweet, Cardano uygulama API’sinde dağıtılan Ledger JavaScript topluluk paketine, Alonzo hard fork’un akabinde kalan kırışıklıkları gidermek için sunulan “Babbage” güncellemesine ve ayrıyeten Trezor aygıtlarının üçüncü aygıtlarla kolay entegrasyonunu sağlayan bir JavaScript platformuna atıfta bulunuyordu. -parti hizmetleri.

Şirket ayrıyeten , “bu sürüm, Babbage periyoduyla uyumlu olan cardano-cüzdan v2022-10-06’yı entegre ediyor ve fiyat hesaplama performansındaki bozulmayı düzeltiyor” açıklamasını yaptı .

Üstelik:

Duyuruya nazaran, “mevcut kullanıcılar Daedalus haber akışı aracılığıyla güncelleme istemi alacak” lakin yeni kullanıcılar bu yeni sürümü sırf resmi web sitesinden indirmelidir.

Son olarak, IOHK ayrıyeten kullanıcılarını “ Daedalus SIRF masaüstü için tam düğümlü bir cüzdandır. Bir ‘mobil Daedalus’ görürseniz, tohum cümlenizi ve ADA’nızı çalmaya çalışan bir dolandırıcılık olacaktır!”

Daedalus cüzdan kullanıcıları ekseriyetle detaylı dolandırıcılıkların amacı olduğundan, ikazlar sebepsiz değildir. Örneğin, Ağustos 2021’de biri , Daedalus cüzdanlarını “güncellemeleri” gereken geçersiz bir web sitesi aracılığıyla kullanıcıları ADA’larından çıkarmaya çalıştı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi