Telefon

Çift kameralı Xiaomi Redmi Note 11R geliyor!

Xiaomi, Redmi Note 11 cihazlarına sürat kesmeden devam ediyor. Çinli teknoloji devi daima büyüyen serinin bir öteki üyesini daha piyasaya sürmeyi planlıyor. 22095RA98C model numarasına sahip aygıt, China Telecom’da Redmi Note 11R ismiyle ve genişletilmiş bir teknik özellik sayfasıyla ortaya çıktı. Gelin aygıtın özelliklerine bir göz atalım.

Çift kameralı Xiaomi Redmi Note 11R geliyor!

Bu telefon çift kameraya ve tanıdık donanıma sahip olacak. Poco M4 5G ile tıpkı özellikleri içerecek .Redmi Note 11R’nin tüm özellikleri, gerideki Poco – 13MP ve 2MP çift kamera ve 5MP selfie kamera ile eşleşiyor. 6.58” ekran etrafında inşa edilmiş ve parmak izi tarayıcı yan tarafta, güç tuşuna gömülü.

Depolama 128 GB’a kadar ve Çin görünüşe nazaran Poco’nun sahip olduğu 4 GB ve 6 GB’ın üzerine 8 GB RAM sürümünü alıyor.

Telefon, Android 12’nin üzerine MIUI 13 ile geliyor. Yonga setiyle ilgili bir onayımız yok – muhtemelen yeniden Dimensity 700 olacak, fakat kesin bir şey demek için resmi duyuruyu beklememiz gerekiyor. Çinli teknoloji devi son periyotlarda eser yelpazesini genişletme konusunda ziyadesiyle kararlı olduğunu ortaya koydu. Bu kapsamda hem fiyat performans hem de yeni amiral gemilerini tanıtan şirket kendine oluşturduğu kitleyi keyifli edecek eserler tanıtmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film sitesi - piar ne demek - bir finansçı - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al - slot siteleri - canlı casino siteleri