Teknoloji

Çinli araba devi sonunda Türkiye’de satışa sundu! Vergiler dahil 160 bin TL!

Özellikle son 2 yılda otomobil fiyatlarında büyük artışlar gerçekleşti. Bu durumu artık kabul etmemiz gerekiyor. Neyse ki piyasaya yeni giren isimler sayesinde hala uygun fiyatlı arabalar bulmak, almak mümkün.

Normal kaidelerde sıfır bir araba almak istediğinizde 400 bin TL’ye yakın bir meblağı gözden çıkarmanız gerekiyor. Ancak ihtiyaçlarınızla hakikat orantılı olarak bu meblağı 200 bin TL’nin de altına çekmeniz mümkün.

2022 yılında Asya ülkelerinde elektrikli otomobil patlaması yaşandı. Pek birden fazla noname olan bu markalar uygun fiyatlarıyla dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarmıştı. Gerçekten bu markalardan kimileri Türkiye pazarında da uzunluk göstermeye başladı.

Bugün sizlerle paylaşacağımız model, hem şık görünümü, hem de 160 bin TL’lik herşey dahil fiyatıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir araba.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!