Teknoloji

Dev marka çıldırdı! 850 TL’lik güneş gözlüğünü 140 TL’ye satıyor

Sonbahar mevsimiyle bir arada yağmurlu havalara artık merhaba dedik. Bu sayede dönem sonuna kalan güneş gözlüklerinin fiyatı da kıymetli oranda düşmeye başladı. Yazın sonlarına yanlışsız gelmemizle birlikte güneş gözlüğü fiyatlarında da muazzam indirimler yaşanmaya başladı. Hele ki Ekim ayında olan indirimleri sakın kaçırmayın deriz.

Bu biçim güneş gözlüklerini mevcut kurallarda çok uygun fiyatlara satın almanız mümkün. Bizim sizlerle paylaşacağımız güneş gözlüğü de bu türlü bir standarta sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Son derece şık görünen bu gözlüğün fiyatının düşmesindeki temel etken ise dönemin sona ermesi. Muhtemelen Aqua Di Polo önümüzdeki yıl farklı eserler satışa sunacağı için mevcut modelinin fiyatını da düşürdü.

Stoklarda hudutlu ivedi edin!

Dip not olarak belirtelim. Kampanyalı fiyattan satılan gözlük adedi oldukça sonlu. Münasebetiyle siz linke tıkladığınızda eserler büsbütün tükenmiş olabilir ya da fiyatında bir dizi değişiklik olabilir.

Gözlerinizi koruyun!

UV ışınları bilhassa göze ziyanlı olduğundan UV muhafazalı gözlüklerin ehemmiyeti biraz daha fazla artıyor diyebiliriz. Bu kapsamda kaliteli bir gözlüğün de farkı ortaya çıkıyor. Güneşin ziyanlı tesirlerinden kurtulmak için siz de kesinlikle kendinize şimdiden bir UV muhafazalı güneş gözlüğü almayı ihmal etmeyin.

Güneş gözlüğünde büyük indirim

Sizler için güneş gözlüklerini araştırdık. Hem bütçeyi sarsmayacak hem de şık duran polarıze güneş gözlüğünü sizin araştırdık. Olağan kaidelerde 850 TL civarında satılan Aqua Di Polo 1987 UV 400 muhafazalı güneş gözlüğü kısa müddetliğine 140 TL’den satılıyor. Güneş gözlüklerine polarıze eklendiği vakit gözleri rahatsız etmez. Yüksek fiyatla satılan polarıze güneş gözlüklerini uygun fiyata alabilirsiniz. Stoklarda hudutlu olan bu güneş gözlüğünü kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 140 TL’ye eseri almak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom