Teknoloji

Devasa PlayStation 5 güncellemesinin ayrıntıları aşikâr olmaya başladı

PlayStation markası oyun dünyasının en ikonik sembollerinden biridir. Yıllardır oyun denilince akla gelen birinci simgelerden biri olan PlayStation, son olarak 2020 yılının sonlarına gerçek piyasaya sürdüğü PlayStation 5 konsoluyla karşımıza çıkmıştı. Sony tarafından vakit zaman yapılan açıklamalarla satışlarının son derece güzel gittiğini bildiğimiz bu konsol aslında var olan durumdan çok daha fazla konsol satışı gerçekleştirebilirdi.

Ancak bugüne kadar kelam konusu durumu başaramamasının en büyük nedeni yıllardır bitmeyen stok sorunuydu. Bununla birlikte Sony tarafından yapılan son açıklamada artık stok sorununun ortadan kalktığı ve her isteyenin PlayStation 5 alabileceği duyurulmuştu. Şayet bu haber doğruysa 2023’ün PlayStation 5’in yılı olacağını söyleyebiliriz.

Devasa PlayStation 5 güncellemesinin ayrıntıları belirli olmaya başladı

Öte yandan PlayStation 5 kullanıcılarını sevindirecek bir diğer gelişme ise konsola yakın vakitte getirilecek yeni güncelleme. 8 Mart 2023 tarihinde paylaşılması beklenen ve 7.00v olarak isimlendirilen bu güncellemeye ait bir paylaşım yapan Insider Gaming, 7.00v güncellemesi ile birlikte artık PS5 kullanıcılarının tam entegre edilmiş Discord takviyesine kavuşacağı sav edildi. Uzun bir müddettir gündemi meşgul eden bu özelliğin yeni güncelleme paketiyle gelmesi sahiden PS5 kullanıcılarını ziyadesiyle keyifli edecektir.

Bununla birlikte tıpkı kaynak, güncellemenin bir öbür değerli özelliğinin Bulut Takviyesi olacağını, bu sayede artık PS5 kullanıcılarının dahili depolama alanı sorunu çekmeyeceğini lisana getirirken, kelam konusu özelliğin yalnızca PlayStation Plus Premium abonelerinin beğenisine sunulacağının belirtildiğini de söyleyelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking