Teknoloji

DOGE bedeli Elon Musk’ın Twitter’ı 2. satın alma teşebbüsü ile yükseldi!

Meme kripto para ünitesi Dogecoin ( DOGE ), kırmızı bölgede aylarca süren ticaretten sonra küçük yararlar kaydetti. Ralli, tokenin, varlıkta artan balina aktivitesini çektiği görünen bir faktör olan 2021’in en yüksek düzeylerini yine kazanmak için potansiyel olarak toplanacağına dair optimistlikle sonuçlandı.

DOGE kıymeti Elon Musk’ın Twitter’ı 2. satın alma teşebbüsü ile yükseldi!

4 Ekim itibariyle, Dogecoin, en az 100.000 $ içeren 85 balina süreci kaydederken, Santiment’in zincir üstü datalarına nazaran , piyasa bedeline nazaran en büyük onuncu kripto para ünitesi olarak pozisyonunu koruyor.

DOGE balina süreç tablosu. Kaynak: Santiment

Aynı vakitte, 4 Ekim’de bir gün içinde %9 artan varlığın fiyatına balinalar ortasındaki heyecan da yansıdı. Basın saatine nazaran, varlık son 24 saatte neredeyse %6 kıymet kazanarak 0,064 dolardan süreç görüyordu.

DOGE 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

DOGE balina fonlama oranlarının artmasıyla birlikte, metrik, daha geniş kripto piyasası oynaklığı tarafından tetiklenen aylarca bastırılan faizin akabinde kripto paranın fiyat hareketinin muhtemel seyrini vurguluyor.

Musk’ın Twitter muahedesinin DOGE’ye etkisi

En son rallinin Tesla CEO’su Elon Musk’ın toplumsal medya platformu Twitter’ı satın alma mutabakatını sonuçlandırmak üzere ilerleyebileceğini bildirdiği bildirildikten sonra ortaya çıktığını belirtmekte yarar var.

Musk ve Dogecoin topluluğu ortasında bir ilgi var. Musk, daha evvel, göğüs paralarının uygulanabilirliğini oluşturmak için çekirdek geliştiricilerle çalışırken DOGE’ye takviyesini tabir etmişti.

Genel olarak, Musk’ın Dogecoin ile ilgili evvelki tweetleri, tokenin fiyatını yükseltti. Tıpkı vakitte, mutabakat gerçekleşirse Dogecoin için yükseliş hissi olabilir.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom