Teknoloji

Dogecoin sahiplerinin %60’ından fazlası hala kârda!

Bir dizi kripto para ünitesi yatırımcısı, piyasanın daima bir dalgalanma etabından geçmesiyle 2022’de kayıplara uğradı. Bununla birlikte, bunalımlı piyasa şartlarına karşın, birçok göğüs kripto para ünitesi Dogecoin ( DOGE ) sahibi, varlığın popülaritesini kaybetmesine karşın para kazanıyor.

Dogecoin sahiplerinin %60’ından fazlası hala kârda!

28 Kasım prestijiyle DOGE sahiplerinin yaklaşık %61’i varlığın yayınlandığı tarihteki fiyatından para kazanıyordu. CoinMarketCap bilgilerine nazaran %36’lık bir kesim ziyan ederken, % 3’lük bir kesim başabaş duruma geldi.

DOGE sahipleri para kazanıyor. Kaynak: CoinMarketCap

Aynı vakitte, on-chain dataları, token sahiplerinin çoğunluğunun, %69’unun tokenı bir yıldan uzun müddettir elinde tuttuğunu, %25’inin ise bir ila 12 ay ortasında yatırımcılar olduğunu gösteriyor. Yalnızca %6’sı, piyasa pahasına nazaran sekizinci sıradaki kriptoyu bir aydan daha kısa bir müddet elinde tuttu.

DOGE tutucu bileşimi. Kaynak: CoinMarketCap

Dogecoin fiyat analizi

Mevcut durumda Dogecoin, son 24 saatte yaklaşık %10’luk kayıplar kaydederek 0,10 dolardan süreç görüyor. Lakin haftalık grafik, göğüs coinin %25’in üzerinde arttığını gösteriyor.

DOGE yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

DOGE’nin 2022’deki fiyat hareketinin şimdi geçen yılın en yüksek düzeylerini tekrarlamadığını, lakin varlığın ilgili benimseme haberlerinden dayanak almaya devam ettiğini belirtmekte yarar var. Bu durumda, token’ın kıymeti, temel olarak Twitter CEO’su Elon Musk’tan gelen girdilerle tetiklendi.

Musk’ın Twitter’ı satın almasının akabinde varlık, DOGE’nin toplumsal medya platformunda bir ödeme seçeneği olarak entegre edilebileceği istikametindeki spekülasyonlar üzerine kısa vadeli çıkarlar da kaydetti. Tıpkı vakitte, Musk ve Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in daha fazla yarar elde etmek için Dogecoin’i geliştirmek için çalışıyor olabileceğine dair raporların ortaya çıkmasından sonra DOGE yakın vakitte kazandı.

Genel olarak, Dogecoin’in fiyat yörüngesi, FTX kripto borsasının çöküşünün devam eden tesirleri ve hakim makroekonomik faktörler göz önüne alındığında, büyük ölçüde genel kripto para piyasasının nasıl performans gösterdiğine bağlıdır. Tıpkı vakitte, varlığın fiyat hareketi, benimsenmesini etkilemesi olası öbür temel ögelere da bağlıdır.

Özellikle, ” DOGE-1 Ay Misyonu “nun tekrar devreye girmesi ve Dogecoin’in Twitter’a muhtemel entegrasyonuyla, merkezi olmayan finans ( DeFi ) token’ı büyük olasılıkla fırlayacak ve geçen yılın en yüksek düzeylerine ulaşacak.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al