Teknoloji

Dünyaca ünlü parfüm firması çıldırdı! 800 TL’lik parfümün fiyatı 110 TL’ye düştü!

Güzel kokmak hem erkekler, hem de bayanlar için en kıymetli kriterlerden biri. Günümüzde pek çok ünlü parfüm firması bulunuyor. Vakit zaman bu parfümler için mana veremediğimiz fiyatlar karşımıza çıkabiliyor. O denli ki kolay görünen bir parfüm için binlerce TL’lik fiyatlar karşımıza çıkabiliyor.

Orta kalitede bir parfüm içinse 500 TL ile 1000 TL ortasında fiyatları gözden çıkarmamız gerekiyor. Tekrar de bu hususta erkekler, bayanlara oranla daha şanslı diyebiliriz. Zira erkekler için tasarlanan parfümler, bayanlar için tasarlanan parfümlere göre daha ucuz.

Elbette burada kıymetli olan öge, hangi parfümün kaç TL’ye satıldı. Çabucak belirtelim. Olağan bir parfümün fiyatı bile çok üst düzeylerden başlıyor.

Dünyaca ünlü parfüm firması çıldırdı! 800 TL’lik parfümün fiyatı 110 TL’ye düştü!

Erkek parfümleri kelam konusu olduğunda dünyanın önde gelen markalarından biri olan Bargello,50 ml Fresh modelinde kıymetli bir indirime gitti. Olağan koşullarda 800 TL civarına satılan parfümün fiyatı 110 TL’ye kadar düşmüş durumda.

Parfümün bu kadar ucuza satılmasının beklenen nedeni seri sonu bir eser olması. Lakin bu kadar ucuza satılan parfümü almamak için rastgele bir neden yok. Çünkü bu fiyatlara parfüm değil kolonya bile almak güç.

Dilerseniz indirimli satın alma linkine buradan göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom