Teknoloji

Dünyanın en büyük 10 meskeni – 2022

10. The One, Amerika Birleşik Devletleri 68748.25m²

“The One” California, Bel-Air’de 500 milyon dolar piyasa fiyatı ile Nile Niami’ye ilişkin mega bir malikane olup ve Amerika’nın en büyük özel konutu unvanına sahip.

9. Villa Leopolda, Fransa 74322.43m²

Fransız Rivierası, dudak uçuklatan görüntüleri ve süper suları ile şaşırtan derecede hoş bir yer olarak bilinir. Tıpkı vakitte zenginler için bir oyun alanı olarak da bilinir ve Villa Leopolda bu niyetin eksiksiz bir tezahürü olabilir. Ana binaya yayılmış 19 yatak odası ve 14 banyo ve iki konuk konutu ile hayal edebileceğiniz tüm cümbüş için ziyadesiyle kâfi alan var. 12 adet havuza sahip villa Mihail Prohorov’a ilişkin olup 750 milyon dolardır.

8. La Reverie, Amerika Birleşik Devletleri 7859.597m²

Amerika’nın en büyük konutlarından biri olarak on odası, gösterişli bir kütüphanesi ve bovling salonu ile oyun odası bulunan bir bodrum katı bulunan mesken 111 milyon dolardır ve Steven Schonfeld’e aittir.

7. Çağdaş Versailles, Amerika Birleşik Devletleri 7896.759m²

Jacqueline ve David Siegel çiftine ilişkin mesken, 8.000 metrekarelik bir ana yatak odasına, 11 mutfağa ve 30 otomobillik bir garaja ve altın kaplama iki asansöre sahip. Tüm bunların fiyatı ise 100 milyon dolar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al