Teknoloji

Elektrikli Peugeot e-308, Türkiye yolunda! İşte tarih

Ekim ayında yani geçtiğimiz ay Türkiye’de satışa sunulduğu üzere çok sayıda sipariş alarak hatchback segmentine süratli bir başlangıç yapan yeni Peugeot 308, 2023 yılından itibaren e-308 ismindeki büsbütün elektrikli versiyonuyla da ülkemizde yollara çıkacak.

Elektrikli 308 donanım düzeyine nazaran 115 kW (156 HP) güç üreten ve 400 km’nin üzerinde menzile sahip yeni bir elektromotorla satışa sunulacak. Yeni 308’in eşsiz tasarımı, PEUGEOT modellerinin karakteristik sürüş keyfi, ortalama 12,7 kWsa yakıt tüketimi ve segment önderi verimlilikle harmanlanıyor.

Peugeot e-308 özellikleri

e-308’in tasarımı hem Peugeot DNA’sına hem de dinamik ve üst sınıf dünyasına dayanıyor. Uzun ön kaput, silueti güzelleştiriyor. Ayrıyeten markanın yeni logosu, ızgaranın ortasında gururla sergileniyor. Mimarinin genel optimizasyonu, iç yer ferahlığına katkı sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al