Teknoloji

Elektrikli Renault Broadway Türkiye’de satışa çıkıyor! İşte fiyatı!

Bir periyoda damgasını vuran sedan araçların başında gelen Broadway yıllar sonra tekrardan yollara çıkmaya hazırlanıyor. Türkiye’de de oldukça tanınan olan model elektrikli motor seçeneği ile gelecek.

Bilindiği üzere Renault şu sıralar klasik modellerini elektrikli motor seçeneği ile satışa sunmaya başladı. Hatta bu modellerden biri olan Renault R5 hali hazırda Renault Türkiye’nin resmi sayfasında sergilenmekte.

Peki önümüzdeki süreçte Renault’un satışa sunacağı öteki klasik modeller hangileri? Fransa kaynaklı kimi söylentilere nazaran Renault şu anda iki temel model üzerine çalışıyor. Bunlardan birisi Renault 12 yani ülkemizde bilinen ismi ile Toros, başkası ise Renault 9 yani ülkemizde yaygın olarak kullanılan modeli ile Broadway.

Bilindiği üzere Broadway birden fazla kasa biçiminde karşımıza çıkmıştı. Münasebetiyle yeni model de son kasanın klasik izlerini taşıyacak. Zati Renault klasik modellerinde tasarımsal manada ince dokunuşlara yer veriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al