YouTube

Türk Telekom’dan her ay 50 TL Playstore armağan çeki

Türk Telekom’un oyun dalında faliyet gösteren markasın GAMEON ile yenilikler devam ediyor. Oyun severler GAMEON’un yeni kampanyası ile Türk Telekom’un dijital oyun alışveriş platformu Playstore üzerinden yapacakları oyun yahut oyun içi alışverişlerinde her ay 50 TL Playstore çeki kazanıyor. İşte ayrıntılar…

Türk Telekom GAMEON’dan her ay 50 TL Playstore armağan çeki

Oyun ekosisteminin gelişimine katkı sağlayan Türk Telekom’un iki markası GAMEON ile dijital oyun alışveriş platformu Playstore, güçlerini birleştirerek oyuncuların dünyasını zenginleştiriyor. 35Mbps ve üzerinde süratli paketle internet hizmeti alan Türk Telekom GAMEON kişisel konutta internet müşterileri, Playstore üzerinden yapacakları tüm oyun yahut oyun içi harcamalarında her ay geçerli olacak 50 TL ikram cüzdan kodunun sahibi oluyor.

Kampanyaya iştirak koşullarını karşılayan oyun tutkunları, ortalarında boşluk olacak halde, PLAYSTORE ve TCKN yazıp 6262’ye kısa bildiri göndererek şifrelerini alabiliyor ve Playstore’un web sitesi üzerinden yapacakları satın alımlarda 50 TL’lik avantaj sağlayabiliyor.

Türk Telekom GAMEON’la tanınan oyunlara sahip olma fırsatı

Şartları karşılayan Türk Telekom ferdî meskende internet müşterileri, kampanya ile Türk Telekom’un dijital oyun alışveriş platformu Playstore’da yer alan birbirinden aktüel oyunlara indirimli sahip olma fırsatı yakalıyor. Playstore, kütüphanesinde bulunan “Marvel’s Spider-Man Remastered”, “God of War”, “Assassin`s Creed Odyssey”, “Red Dead Redemption 2” veFar Cry 5’inde aralarındaolduğupopüler oyunlar platformda keşfedilmeyi bekliyor.

Kampanya hakkındaki tüm ayrıntılara https://gameon.com.tr/ ve https://www.playstore.com/ adresleri ve toplumsal medya hesaplarından ulaşılabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking