Teknoloji

Elon Musk: FTX saçmalık sayacını yine çiziyor!

Tesla CEO’su Elon Musk, FTX kripto değişimi krizi ve sıkıntılı kurucusu Sam Bankman-Fried hakkında yorum yapan en son yüksek profilli kişidir. Musk, bu satırda müşteri fonlarının zimmete geçirilmesi argümanlarının merkezinde yer alan Bankman-Fried hakkındaki izlenimini paylaştı.

Elon Musk: FTX saçmalık sayacını yine çiziyor!

CoinDesk’in 12 Kasım’da bildirdiğine nazaran Musk, bir Twitter Alanında 60.000’den fazla dinleyiciye Bankman-Fried’i başlangıçta hiç duymadığını, lakin onunla konuşma fırsatı bulduğunda bir şeylerin hakikat görünmediğini söyledi.

Musk’ın Bankman-Fried ile etkileşimi, FTX kurucusunun ilgilendiğini tabir ettiği Twitter satın alma muahedesi etrafında şekillendi.

“Dürüst olmak gerekirse, onu hiç duymadım. Ancak sonra bana onun Twitter muahedesine yatırmak istediği çok büyük ölçüde parası olduğunu söyleyen bir ton insan var ve onunla yaklaşık yarım saat konuştum. Saçmalık ölçerimin yine çizildiğini biliyorum. Güya bu herif saçmalık, benim izlenimim buydu” dedi Musk.

Musk’ın Bankman-Fried hakkındaki izlenimi

11 Kasım’da Twitter Space’te Musk, büyük sanayi oyuncularının Bankman-Fried’i övmesine karşın, onun mutabakatta başarılı olma potansiyeli konusunda kuşkularını sürdürdüğünü ekledi.

“Sonra büyük yatırım bankaları dahil herkes, güya su üzerinde yürüyormuş ve zilyon doları varmış üzere herkes ondan bahsediyordu ve bu benim izlenimim değildi. Bu herif yalnızca… yani bir sorun var ve sermayesi yok ve üstesinden gelemeyecek. Bu benim tahminimdi” diye ekledi Musk.

Özellikle, FTX’in çöküşü, kripto para piyasasına şok dalgaları gönderdi ve birçok dijital varlık değerli ölçüde düzeldi.

Bu ortada, düzenleyiciler çoktan FTX çöküşüyle ​​ilgili bir soruşturma başlattılar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!