Teknoloji

31 Aralık 2022 için SHIB fiyat tahmini! Shiba Inu toparlanabilir mi?

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat varsayımı sırf kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. İddialar, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Meme kripto para ünitesi Shiba Inu ( SHIB ), dijital varlık piyasasının genel gidişatı ile uyumlu olarak, 2022’de daima satışlarla karakterize edildi. Bununla birlikte, kısa vadede mümkün bir yükseliş tetikleyicisi belirtisi olmadan, SHIB topluluğu hala tokenin yılı yüksek bir düzeyde bitireceğine dair bahse giriyor.

31 Aralık 2022 için SHIB fiyat tahmini! Shiba Inu toparlanabilir mi?

Bu doğrultuda, CoinMarketCap’teki SHIB topluluğu, tokenin 31 Aralık 2022’ye kadar ortalama 0,000011 dolar bedelinde olacağını varsayım ediyor ve bu, yayınlandığı tarihte varlığın fiyatından %17,53’lük bir yararı temsil ediyor. Varsayımlar, 12 Kasım’da Finbold tarafından alınan bilgilere nazaran, fiyat varsayımı özelliğinden yararlanan 2.924 üyenin oylarına dayanıyor.

31 Aralık için Toplumsal SHIB fiyat iddiası. Kaynak: CoinMarketCap

Özellikle, topluluk üyeleri tarafından yapılan bahis, SHIB’nin artan sahip sayısı ile uyumludur, bu da yatırımcıların tokenin gelecekte toparlanacağına ve muhtemelen 2021’in en yüksek düzeylerini yine kazanacağına inandığının bir göstergesidir.

SHIB, bu doğrultuda, 11 Kasım prestijiyle 1.243.497 olan sayıyla, sahiplerinde istikrarlı bir artışa şahit oldu. Hissedarlar, son üç ayda %3 yahut 37.225’lik bir büyümeyi temsil ediyor.

SHIB 3 aylık sahipler tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

SHIB yararlarını koruyamıyor

SHIB’nin yakın vakitte Elon Musk’ın toplumsal medya devi Twitter’ı satın almasının akabinde biraz rahatlama bulduğunu belirtmekte yarar var. Bilhassa, Musk tarafından Twitter’ın satın alınması, SHIB ve Dogecoin ( DOGE ) üzere köpek temalı kripto para üniteleri için kısa vadeli bir katalizör vazifesi gördü.

SHIB, Genel olarak, FTX krizinin kripto dalını vurmasının akabinde kazanımları elinde tutamadı. Çöküşün ortasında, SHIB topluluğu, varlığın yararını uygunlaştırmak hedefiyle ağ geliştirmeye devam ediyor.

Aynı vakitte, SHIB tüccarlar ortasında popülerliğini koruyor. Örneğin, SHIB’nin Crypto.com kripto borsasının rezervlerinde tutulan 2,9 milyar dolarlık varlığın yaklaşık %20’sini oluşturduğu ortaya çıktı. Bilhassa, platform, FTX’in likidite sıkışıklığından sonra rezervlerin delilini göstermek için kripto varlıkları üzerindeki artan baskının ortasında sonuçları yayınladı.

Genel olarak, SHIB’nin sağlam yararlar elde etmesi için varlığın beklentileri büyük ölçüde genel kripto para piyasasının fiyat yörüngesine bağlıdır.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom