YouTube

Sevgililer için hoş haber! Ortak WhatsApp hesabı geliyor!

Sosyal medya dünyasının en çok kullanıcıya sahip ismi olan WhatsApp, bu unvanı hak edebilmek için fazla mesai yapmaya devam ediyor. Mükemmel bir yıl geçiren ve bu yılı da yeterli bir halde noktalamak isteyen Amerikalı toplumsal medya devi, şu sıralar Ortak Hesap özelliği üzerinde çalışmaya başladı.

Sızıntılarla isminden bahsettirmeye başladığı birinci günden bu yana merakla beklenen bir özellik haline gelen Ortak Hesap sayesinde kullanıcılar artık WhatsApp hesaplarını ortak olarak kullanabilecekler. Şu an için 4 farklı hesaptan giriş yapılabilmesini sağlayan bu özellik şimdi test etabında olduğu için ayrıntılar ve kullanım formu hakkında çok fazla bilgi sahibi değiliz fakat gelen son bilgilere nazaran Amerikalı toplumsal medya devi yıl sona ermeden evvel bu özelliği kullanıma sunabilmek için hayli uğraşıyor.

Sevgililer için hoş haber! Ortak WhatsApp hesabı geliyor!

Öte yandan yakın vakitte kullanıma sunulması beklenen bir öbür özellik ise Rahatsız Etmeyin isimli yeni mod. Güncelleme sonrası WhatsApp kullanıcılarının deneyimleyebileceği bu yeni özellik sayesinde artık telefonun Rahatsız Etmeyin moduna alınmasıyla birlikte, uygulama üzerinden gelen davetler telefonda gösterilmeyecek. Fakat bu durum, tabi ki davetlerden hiç haberdar olunmayacağı manasına gelmiyor. Kişi istediği vakit gerekli menüden Rahatsız Etmeyin modunda kimlerin kendisini aradığını kontrol edebilecek. Bakalım WhatsApp’ın yeni özellikleri ne vakit kararlı sürüme kavuşacak?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!