Teknoloji

En ucuz SUV Fiat Egea Cross! Bu fiyatları kimse beklemiyordu! Bayide bulabilirseniz kaçırmayın!

Ucuz SUV satın almak her ne kadar hayal olsa da Egea Cross ile bu rüyayı gerçekleştirmek mümkün hale geliyor. Evet tahminen fiyatların sudan ucuz olduğunu söylemek imkansız fakat yeniden de Egea Cross, piyasa kurallarına nazaran en uygun fiyatı sunan araba olarak dikkat çekiyor.

Dolayısıyla da ucuz SUV arayışında olan birden fazla tüketicinin tercihi Egea Cross oluyor. Pekala fakat kelam konusu modelin yeni fiyatları, gelen son artırımların akabinde nasıl bir biçime büründü? Bu sorunun karşılığı haberimizin detaylarında!

En ucuz SUV Fiat Egea Cross! İşte fiyatı!

Fiat, çabucak her arabasında olduğu üzere Egea Cross modelinde de tüketicilere olduıça varlıklı bir donanım listesi sunuyor. Dediğimiz üzere araçta çok fazla seçenek var fakat biz birinci olarak en çok tercih edileni yani baz donanım paketini ele alalım.

Bu noktada markanın çabucak her otomobilinde olduğu üzere Cross modelinde de 1.4 litrelik akaryakıtlı motorunu kullandığını görüyoruz. İtiraf etmek gerekirse bu motor, manuel şanzımanı ile birlikte kusursuza yakın bir performans sergiliyor. Doğal motorun 95 beygir olduğunun ve bir yarış arabası kullanmadığınızın farkında olmanız lazım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom