Teknoloji

ESET, Avrupa’nın En Yeterli Yazılım Firmaları Ortasında Sayıldı

G2, 750 binden fazla kullanıcı incelemesi, 80 binden fazla eser ve 1.600’den fazla teknoloji ve hizmet kategorisi barındırıyor. Küresel kullanıcı inceleme sitesi, kısa müddet evvel EMEA’daki en uygun yazılım şirketlerini belirledi. Bu değerlendirmede 66 binden fazla kullanıcı incelemesini değerlendirdiğini bildiren site, bölgede hizmet veren 900 şirketi inceledi. İnceleme sonrasında antivirüs ve internet güvenliği markası ESET, yüzlerce yazılım markasını geride bırakarak 4’üncü sıraya yerleşti. Güvenlik yazılımı sağlayan markalar ortasında ise en yüksek düzeyde yer almış oldu.

En güzel şirketlerden biri olarak tanımlanmak harika

ESET Küresel Halkla İlgiler Lideri Ranson Burkette, G2’den gelen değerlendirmeyi şöyle yorumladı: “ESET olarak, VB100, Forrester Wave üzere mükafatlar ya da Gartner Magic Quadrant’taki tek Challenger olarak tanınmak da dahil olmak üzere kapsamlı muvaffakiyetler listemizden son derece gurur duyuyoruz. G2’nin itibarlı ödüllerinin bir kesimi olarak tanınmak ve dünyanın dört bir yanından gelen yorumlar ile EMEA merkezli en uygun şirketlerden biri olarak tanımlanmak mükemmel.”

5 milyondan fazla bilgi noktasından faydalanıyoruz

G2 CEO’su Godard Abel da şunları söyledi: “G2’nin her geçen gün genişleyen eser yelpazesinde, inceleme ve trafik kapsamı, alıcıların dijital dönüşümün karmaşık dünyasında gezinmelerine yardımcı olmak için 5 milyondan fazla bilgi noktası sağlıyor. EMEA’daki en yeterli yazılım şirketleri listemizde, kullanıcılarımızın potansiyellerine ulaşmalarına en âlâ biçimde yardımcı olduğunu söyledikleri şirketleri tanımlamak için bu dataları kullanıyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!