Teknoloji

GOG Galaxy 2.0 Oyun Platformlarını Birleştiriyor

DRM koruması olmayan oyunların yer aldığı CD Projekt oyun platformu GOG uygulamasını büsbütün yenilenmiş olarak oyuncularla buluşturmaya hazırlanıyor. Şu an için kapalı beta sürecinde olan ve kayıt yapılarak kullanılabilen GOG Galaxy 2.0 bilhassa oyun koleksiyonlarını tek bir yerde toplamak isteyenlerin epeyce güzeline gideceğe benziyor. Uygulama PC ve konsol platformlarındaki oyunlarınızı içe aktarmakla kalmayıp başarımlarınızı ve oynadığınız müddet üzere ayrıntıları da gösterebiliyor.

Yine arkadaşlarınızın çapraz platformlardaki muvaffakiyetlerini, oyun mühleti kilometre taşlarını ve o anda oynadıkları oyunları görüntüleyebiliyorsunuz. Arkadaşlarınız ortasındaki koleksiyonu en geniş kişiyi görmek ve en fazla oyun oynayan olma üzere kategorilerde onlarla rekabete girmek de mümkün. Şahsî datalarınızın katiyetle üçüncü partilerle paylaşılmadığını ve bilgisayarınızda casusluk yapılmadığının da altı çiziliyor. Tek tıklama ile GOG sunucularından içe aktarılan oyunları ve arkadaş bilgilerinizi kaldırma talihi da elinizde.

Açık kaynaklı entegrasyonlarla daha fazla platformu uygulamaya bağlama ve yeni özellikler ekleme özelliği sunulurken, kütüphanenizdeki tüm özelleştirme ile değişiklikler bulutta saklanıyor ve tüm aygıtlarınızda eş zamanlanıyor.

Galaxy 2.0 platformuna GOG hesabınız ile birlikte Xbox Live, Steam, Epic Games Store, Battle.net, Origin, PlayStation Network ve Uplay hesaplarınızı da bağlamak mümkün. Daha fazla özelliğin ise kapalı beta sonrasında getirileceği ve şu an için bilinen birtakım meseleler olduğuna da dikkat çekiliyor.

Galaxy 2.0 kapalı betasına dahil olmak için buraya tıklayarak kayıt yaptırabilir ve gönderilen davetle beta sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/