Teknoloji

NVIDIA GeForce RTX Harika Tanıtım Tarihi Aşikâr Oldu

NVIDIA yeni RTX serisi ekran kartları için merakla beklenilen tarihi açıkladı. Buna nazaran, NVIDIA GeForce RTX Üstün tanıtım tarihi için 2 Temmuz belirlenmiş durumda.

GeForce RTX Super serisinin üç yeni modelden oluşacağı söz ediliyor. Bu modeller ise başlangıçta RTX 2060 Super, RTX 2070 Super ve RTX 2080 Super biçiminde sıralanacak. NVIDIA ekran kartları için inceleme ambargosunun ise 2060 ve 2070 için çıkış günü, 2080 içinse Temmuz sonunda kalkacağı belirtiliyor.

Yeni Üstün GPU tabanlı öteki markalara ilişkin ekran kartlarının çıkışının ise 9 Temmuz tarihine kadar ertelendiği ve yeni kartların birinci jenerasyonunun bu tarihte ortaya çıkacağı da bilgiler ortasında. Ertelemenin sebebi ise şu an için bilinmiyor. Oyuncuları en çok ilgilendiren mevzulardan birisi olan fiyatlar için de şimdi rastgele bir bilgi yok.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom