Teknoloji

WhatsApp Durum Güncellemeleri İçin Yeni Paylaşım Seçenekleri

Günlük 500 milyondan fazla faal kullanıcısı olan WhatsApp durum güncellemeleri için yeni paylaşım özelliği üzerinde çalışıyor.

Yakın vakit içerisinde uygulamanın hem iOS hem de Android versiyonlarına sunulacak olan yeni paylaşım özelliği sayesinde, kullanıcılar durum güncellemelerini Instagram, Facebook ve Google Fotoğraflar üzerinden paylaşabilecekler.

Bu özelliğin en dikkat alımlı tarafı ise hesapların birbirlerine bağlama zaruriliği olmaması diyebiliriz. Bu kısımda aktarılan bilgilere nazaran, WhatsApp’ın iOS ve Android için özel bir data paylaşım API’si kullanacağını görüyoruz.

Facebook ve Instagram ile entegre bir biçimde çalışacak olan bu paylaşım özelliğinin şimdilik uygulamanın beta programına kayıtlı olan kullanıcılar için kullanıma sunulduğunu bilhassa belirtelim. Şayet, sizde WhatsApp’ın yeniliklerinden evvelden haberdar olmak istiyorsanız uygulamanın beta programlarına kayıt olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!