Teknoloji

ETH yükselişe geçmek üzere mi?

Yatırım devi Fidelity, dijital varlık yan kuruluşu aracılığıyla kurumsal kullanıcılara Ethereum ( ETH ) süreçlerine erişim sağlama planlarını duyurdu.

ETH yükselişe geçmek üzere mi?

Firma, Ethereum’a erişime müsaade verme kararının başarılı Merge yükseltmesinden sonra geldiğini ve müşterilerin varlığı 28 Ekim’den itibaren satın alabileceklerini, satabileceklerini ve transfer edebileceklerini belirtti.

E-postanın bir kısmı, “Ethereum Merge tamamlandığında, birçok yatırımcı Ethereum’a yeni bir mercekten bakıyor” dedi.

Fidelity Ethereum hizmetlerinin etkileri

Fidelity’nin Ethereum sunma kararının, kurumsal yatırımcılara hitap etmeyi amaçlayan Merge yükseltmesinin birinci maksatlarından birini tamamladığını belirtmekte yarar var. Yükseltme ile Ethereum deflasyonist bir varlık haline geldi ve kurumsal sermayeyi çekti. Bilhassa, Ethereum, 10 Ekim itibariyle iki gün içinde varlığın tirajı 4.000 ETH düştükten sonra bir ölçü deflasyon kaydediyor üzere görünüyor.

Sonuç olarak, geliştirmenin, bilhassa yükseltmeden sonra ikinci sıradaki kripto para ünitesinin düzeltilmesiyle, Ethereum’un fiyatını olumlu istikamette etkilemesi bekleniyor.

Ethereum milyarder adresleri tablosu. Kaynak: Santiment

Genel olarak, Ethereum, genel piyasa düzeltmesi tarafından tartıldıktan sonra büyük ölçüde 1.200 dolar ve 1.300 dolar düzeylerinde süreç gördü. Enteresan bir biçimde, Ethereum başka en düzgün varlıkların tersine düşüş eğilimi gösteriyor.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!