Teknoloji

Ethereum, Nasdaq’tan %20 daha yeterli performans gösteriyor!

Borsa ve Bitcoin ( BTC ) ortasındaki korelasyon , en büyük kripto para ünitesinin performansını tahlil ederken sıklıkla dikkate alınsa da , ikinci sıradaki varlık olan Ethereum ( ETH ), Nasdaq endeksinden besbelli halde daha âlâ performans gösteriyor.

Ethereum, Nasdaq’tan %20 daha düzgün performans gösteriyor!

Messari’nin kripto analisti Tom Dunleavy 17 Ekim’de yaptığı açıklamada, Ethereum’un Temmuz ortasından bu yana Nasdaq’ı yaklaşık %20 geride bıraktığını ve bu müddet zarfında borsanın bir satış kaydettiğini belirtti.

Ethereum ve Nasdaq performansı. Kaynak: Tom Dunleavy

Dunleavy’e nazaran:

“Son 3 ayda pay senetleri satılırken, ETH dayandı .”

Ethereum ve gerçek getiriler

İlginç bir halde Dunleavy , Ethereum’un gerçek getiriler ile %88’lik bir korelasyon gördüğünü de kaydetti. Yatırımcıların enflasyonu hesapladıktan sonra uzun vadeli devlet tahvillerinden elde ettikleri getiriler, son vakitlerde 2011’den bu yana en yüksek düzeylerine yükseldi ve ayrıyeten cazipliği ortadan kaldırdı. pay senetleri.

Ethereum’un gerçek getirilerle (ters çevrilmiş) korelasyonu. Kaynak: Tom Dunleavy

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi