Telefon

Apple’ın bilinmeyen iPad planları sızdırıldı

Şirketin, iPad’i bir tezgah yahut komidin üzerine yerleştirebileceğiniz Amazon Echo Show gibisi bir aygıta dönüştürerek, yeteneği önümüzdeki yıl en kısa müddette tanıtmayı planladığı bildiriliyor.

Şirket, kullanıcıların aygıtları akıllı bir ekran üzere desteklemek için aygıtları bir şarj istasyonuna yerleştirmelerine müsaade verdiğinden, Amazon zati Fire tabletlerinde emsal bir şey yapıyor. Google bile geçen hafta yaklaşmakta olan Pixel Tablet için hem manyetik şarj istasyonu hem de hoparlör misyonu görmesi beklenen bir yerleştirme aksesuarını duyurdu.

Apple’ın kapalı iPad planları sızdırıldı

Tablet yerine takıldığında, akıllı konutunuzu Home uygulaması aracılığıyla denetim etmenize ve ayrıyeten Google Asistan ile etkileşim kurmanıza imkan tanıyan bir Nest Hub Max üzere fonksiyon görecektir.

Gurman, bir iPad yerleştirme istasyonunun emsal biçimde çalışabileceğini ve kullanıcıların FaceTime aracılığıyla arama yapmalarına ve akıllı mesken aygıtlarının eller özgür denetimini kazanmalarına imkan tanıdığını belirtiyor. Şirket ayrıyeten, Gurman’ın güncellenmiş bir ekrana, bir S8 çipine ve çoklu dokunma fonksiyonuna sahip olabileceğini söylediği HomePod’un güncellenmiş bir sürümü de dahil olmak üzere akıllı konut alanındaki öteki aygıtlar üzerinde çalışıyor. Geçen yıl, Gurman, Apple’ın hala üzerinde çalıştığına inandığı bir kamera ile donatılmış bir Apple TV ve akıllı hoparlör aygıtı birleştirmeyi planladığını bildirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom