Teknoloji

Metaverse ticaret hacimleri tüm vakitlerin en düşük seviyelerinde!

CoinDesk , DappRadar’ın bilgilerini kullanarak en düzgün bilinen metaverse kripto paralarından ikisi olan Decentraland (MANA) ve The Sandbox’ın (SAND) sırf 38 günlük etkin kullanıcıya ve 522 kullanıcıya sahip olduğunu bildirdikten sonra, 7 Ekim’de metaverse pek de beğenilen karşılanmayan bir ilgi gördü.

Metaverse ticaret hacimleri tüm vakitlerin en düşük seviyelerinde!

DappRadar’ın faal kullanıcıları tanımlama biçimi nedeniyle bu sayılar o vakitten beri sorgulanmaya başlandı. Bununla birlikte, 18 Ekim’de DappRadar’dan alınan son sayılar, Decentraland’ın şu anda 650 günlük Eşsiz Etkin Cüzdanına (UAW) yahut merkezi bir yönetici olmadan bir blok zinciri üzerinde çalışan merkezi olmayan bir uygulama olarak tanımlanan dApp ile etkileşime giren şahıslara sahip olduğunu gösteriyor.

Decentraland’de yeni günlük faal kullanıcı sayısı. Kaynak: DappRadar

Sonuç olarak, metaverse belirteçleri kendilerini bir sefer daha ilgi odağında buldu. Enteresan bir halde, en büyük metaverse tokenlerinden dördü The Sandbox, Decentraland, Axie Infinity ( AXS ) ve Enjin (ENJ) için Eylül 2020’deki ticaret hacmi, görünüşe nazaran Kaiko borsa hacmi datalarına nazaran tüm vakitlerin en düşük düzeyine düştü. 17 Ekim’de yayınlanan sekiz borsa.

Metaverse belirteçleri ticaret hacmi. Kaynak: Kaiko

Özellikle, blok zincir tabanlı meta data depoları için momentum eksikliği, ticaret hacimlerinde besbellidir ve geçen ay AXS, SAND, MANA ve ENJ için şimdiye kadarki en düşük CEX ticaret hacmi olup, toplam günlük Bitcoin ( BTC ) süreçlerinin yalnızca %1’inin biraz altında gerçekleşti.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!