Teknoloji

Fallout 76 Battle Royale Modu Duyuruldu

Fallout 4’ün akabinde merakla beklenen Fallout 76 ne yazık ki beklentileri karşılamamıştı. Yaşanan bu gelişmenin akabinde tüm gözler Bethesda’ya çevrilirken üretimci firma E3 2019’da sürpriz bir duyuruya imza attı. Bethesda E3 2019 etkinliğinde Fallout 76 Battle Royale modunu duyurdu.

Tüm E3 2019 haberlerine bu ilişkiden ulaşabilirsiniz.

Tamamen fiyatsız olarak sunulacak olan oyunun Battle Royale modunun Nuclear Winter olarak isimlendirildiğini görüyoruz. Oyunun bu modunu Fallout cihanına özgün canavarlarla süsleyen Bethesda, oyunculara değişik bir Battle Royale tecrübesi sunmayı hedefliyor.

Bunun yanı sıra oyunun Wasterlanders güncellemesiyle birlikte oyuna insan NPC’ler ekleneceğini de bilhassa belirtelim. Aktarılan bilgilere nazaran, bahsi geçen bu insan NPC’ler kendi yaşantılarına sahip olacaklar. Oyuna eklenecek olan NPC’ler ile birlikte oynanış kısmında önemli düzenlemelere gideceğini müjdeleyen Bethesda, birebir vakitte oyuna yeni bir ana öykünün geleceğini duyurdu.

Bildiğiniz üzere, Fallout 76 çıkışını gerçekleştirdikten sonra bir dizi kusur ile sık sık gündeme gelmişti. Bu kusurlar ile bir arada oyuncuları tabiri caizse oyundan soğutan Bethesda, yeni Fallout oyunuyla büyük hayal kırıklığı yaratmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film sitesi - piar ne demek - bir finansçı - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al - slot siteleri - canlı casino siteleri