Teknoloji

Halo Infinite Yeni Xbox’ın Çıkış Oyunu Olacak

2020 yılının tatil devrinde piyasaya sunulacak olan yeni Xbox’ın çıkış oyunu olarak duyurulan Halo Infinite etkileyici grafikleri ile ön plana çıkmayı başarıyor.

Tüm E3 2019 haberlerine bu temastan ulaşabilirsiniz.

Project Scarlett kod ismi verilen yeni Xbox modeli ile bir arada piyasaya sunulacak olan yeni Halo oyunun fragmanında bizleri Master Chief’i tekrar hayata döndüren mühendis karşılıyor.

Bunun yanı sıra yayınlanan fragman ile birlikte efsanevi seriye yeni karakterlerinde geleceğini görüyoruz. Bu kısımda üretimci Sanayi 343 yetkililerinin söylediklerine nazaran, yeni oyun ile birlikte efsanevi seri tıpkı Call of Duty Çağdaş Warfare‘da olduğu üzere yine başlatılacak.

Yeni Xbox modelinin onuruna 2020 yılının sonuna gerçek piyasaya sunulacağı belirtilen yeni Halo oyunu, tıpkı vakitte PC platformları için de çıkışını gerçekleştirecek. Son olarak çabucak aşağıdan yeni Halo oyununa ilişkin olan 5 dakikalık oynanış görüntüsünü izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!