Teknoloji

Fantom jetonu, çift haneli çıkarlar kaydediyor! FTM fiyatı neden artıyor?

Fantom ( FTM ) hem günlük hem de haftalık grafiklerinde çift haneli yararlar kaydediyor.

Fantom jetonu, çift haneli çıkarlar kaydediyor! FTM fiyatı neden artıyor?

Spesifik olarak, Fantom günde %11,73 ve evvelki yedi günde %29,45 yükselirken, üzerinde alınan bilgilere nazaran, merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin aylık %8,88’lik kaybı, kripto piyasasının geri kalanına kıyasla nispeten küçüktü.

Fantom (FTM) 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Hal bu türlü olunca bu hareketler, Fantom’u 24 saatlik yararlarla birinci 100 kripto para ünitesi ortasında, gün içinde sırasıyla %8,88 ve %7,70 bedel kazanan Chainlink ( LINK ) ve %7,70 bedel kazanan Huobi Token’ın ( HT ) üzerinde birinci sıraya yerleştirdi. ilgili CoinMarketCap datalarına.

24 saatlik çıkarlara nazaran en düzgün 5 kripto para. Kaynak: CoinMarketCap

Bunun da ötesinde, evvelki hafta kripto paranın piyasa kıymetinde 130 milyon dolara yakın bir artış kaydedildi, bunun yaklaşık 50 milyon doları evvelki 24 saate atfedildi ve baskı vaktinde 547.61 milyon dolara ulaştı.

Fantom blok zincirinin varlık verileri

Bu değerli günlük kazanımların, ana geliştiricilerinden biri olan André Cronje tarafından 28 Kasım’da blogunda Fantom blockchain projesi hakkında olumlu finansal bilgilerin yayınlanmasını takip ettiğini de not etmek kıymetlidir.

Blog gönderisinde Cronje, Kasım 2022 prestijiyle platformunun nakdî varlıklarının 450.000.000’den fazla FTM (şu anda 96.84 milyon dolar değerinde), 100 milyon dolardan fazla stabilcoin, 100 milyon dolar başka kriptolar ve 50 milyon dolar kripto olmayan varlıklar içerdiğini argüman etti.

Fantom’un DeFi sayesinde sebat ettiğini de kelamlarına ekledi:

“Gelir modelinizin tamamı jetonunuzu satıyorsa, kendinize, blok zincirinize ve destekçilerinize ziyan veriyorsunuz. Defi olmasaydı, muhtemelen bugün faaliyete geçemezdik. Tıpkı şeyin pek çok şirket için de geçerli olduğuna inanıyorum.”

Piyasa, Fantom’un fiyatını üst göndererek cevap verdi; bu, Mayıs ayından bu yana büyük ölçüde yatay bir formasyonda süreç gören ve fiyatının 2,3 $ olduğu yılın dönüşünden bu yana %90’dan fazla kıymet kaybeden varlık için olumlu bir işaret.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking