Teknoloji

Yatırımcılar, LUNC’a bir haftada 70 milyon dolar pompaladı! Neden?

Çöken Terra ( LUNA ) tokeninin orjinal zinciri olan Terra Classic ( LUNC ) yatırımcıları, azalan yararına karşın hala dijital varlığa olan inançlarını gösteriyor. Hakim piyasa düşüş şartlarının ortasında, token üst istikametli bir hareket başlatıyor üzere görünüyor.

Yatırımcılar, LUNC’a bir haftada 70 milyon dolar pompaladı! Neden?

Mevcut durumda, LUNC’nin piyasa bedeli 965,68 milyon dolar ve CoinMarketCap bilgilerine nazaran 29 Kasım’daki 892,19 milyon dolardan bir hafta içinde yaklaşık 73,49 milyon dolar giriş kaydetti.

LUNC yedi günlük piyasa bedeli tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Sonuç olarak, kısa vadeli satın alma baskısı, basına nazaran 0,00016 $’dan süreç gören ve son 24 saatte %2’nin üzerinde paha kazanan LUNC’nin pahasını kısmen etkiledi. Haftalık grafik, tokenin %8’in üzerinde arttığını gösteriyor.

LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

LUNC neden toplanıyor?

LUNC’nin rallisinin tetikleyicisi seçilemese de, topluluğun daha evvel kaybettiği tepeleri tekrar kazanmanın bir kesimi olarak kısa vadeli sıkışmalara girdiğini belirtmekte yarar var. Topluluk, Dogecoin ( DOGE ) ve Shiba Inu ( SHIB ) üzere mem kripto para ünitelerinin büyüme yörüngesini kopyalamayı amaçladığından, strateji temel olarak toplumsal medya aracılığıyla koordine ediliyor.

Aynı vakitte, LUNC’nin son satın alma baskısı, daha geniş kripto pazarındaki süreksiz bir ralliyi takip ediyor.

Kazanımlar, kritik bir özellik olarak öne çıkan Terra Classic v22 yükseltmesinin konuşlandırılmasıyla birlikte, daima ağ geliştirmenin art planında gelir . Yükseltme, yönetişim değişikliklerini, staking’i ve yakmayı etkinleştirmeyi amaçlamaktadır.

Ayrıca Terra Rebels, Cosmos blok zinciri ile Terra Classic sistemi ortasındaki blok zincirler ortası irtibatı tekrar etkinleştirmeyi amaçlayan v23 yükseltmesini tanıttı.

Özellikle, topluluk günde yaklaşık 402 milyon jeton yakarak, LUNC’nin pazardaki arzını azaltma konusunda hızlandırılmış bir faaliyet var.

İleride, LUNC topluluğu muhtemelen kurucu Do Kwon’un karşı karşıya olduğu davayla ilgili gelişmeleri takip edecek. Bilhassa, argüman makamının geçmişteki ilerlemesi, LUNC’nin fiyatlarının düşmesine neden oldu.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al