Teknoloji

İşte uzmanlara nazaran en âlâ Bitcoin biriktirme alanı!

Kripto para piyasasının çoğunluğu, FTX’in çöküşünü izleyen sakin ticaret döngüsünden çıkmak için hala gayret etse de, düşüş devirleri, Bitcoin ( BTC ) biriktirmeye çalışan geç gelenler ve yeni başlayanlar için bir fırsat olabilir.

İşte uzmanlara nazaran en uygun Bitcoin biriktirme alanı!

BinhDang tarafından 29 Kasım’da yayınlanan bir tahlile nazaran, Bitcoin’in şu anda durduğu arz kaybı ile kâr ortasındaki kesişme alanı, “yeni bir başlangıç ​​için birikim yapmak” için eksiksiz bir alan olabilir.

Dört kavşak döngüsü

Analistin açıkladığı üzere:

“Dört döngülü yaklaşık 13 yıl boyunca, fiyat her alt bölgede olduğunda arz kaybı ile kâr ortasında bir kesişme alanı fark ettik. Bitcoin’in sadece birkaç dolar bedelinde olduğu birinci kademelerde bile bu alan vardı.”

Bu ayı dönemi açısından BinhDang , “sadece fiyat mevcut düzeye düştüğünde bu kesişme alanının ortaya çıktığını gördüm” dedi ve bunun 53’ünü ‘arz ve kayıp’ oluşturan 19.219.377 BTC’lik toplam sirkülasyon arzına atıfta bulundu. % (10.196.728 BTC) ve %47 (9.016.619 BTC) için ‘kar arzı’.

arz kaybı ve kar ortasındaki Bitcoin kesişimleri. Kaynak: CryptoQuant

Uzmanın belirttiği üzere:

“Bu bölgenin varlığı, zararın akabinde piyasanın sakinleşmesine yetecek kadar uzun olacak ve fiyat yüzde birkaç daha düşebilir, lakin burası elbet yeni bir başlangıç ​​için biriktirilecek en uygun alan.”

Bitcoin fiyat analizi

Bu ortada, Kasım ayında Finbold tarafından alınan datalara nazaran, basın vaktinde Bitcoin fiyatı 16.490 $ düzeyinde yer alırken, günlük %1,72 ve haftalık %4,98 üzere mütevazı artışlar kaydederken, aylık grafikteki kaybı %20,48 olarak gerçekleşti.

Bitcoin 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Birden fazla teknik tahlil (TA) göstergesi, amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin 2023’te büyük bir üst gerçek hareket edebileceğini öne sürdüğü için, bilhassa Bitcoin’in mevcut yan ticaret modeli fırtına öncesi sessizlik olabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al