Teknoloji

Fenerbahçe mi Galatasaray mı? C. Ronaldo’nun yeni kadrosu belirli oldu!

Şüphesiz günümüz futbolunun en büyük isimlerinden birisi de C. Ronaldo diyebiliriz. Yıllardır dünyanın en güzel futbolcularından biri olarak gösterilen Ronaldo, son olarak Juventus’tan M. United’a geçmişti. Aslında Ronaldo’nun hedefi futbol ömrünü yuvam dediği ManU’da noktalamaktı. Ancak meskendeki hesap çarşıya uymadı.

ManU ile mukavelesini fesheden Ronaldo Dünya Kupası’na ekipsiz bir biçimde katıldı. Bu bağlamda kendisine kulüp bulamayan Ronaldo’nun Galatasaray ya da Fenerbahçe’ye gelebileceği sav edilmişti. Hatta bir müddettir spor gündemini meşgul eden en kıymetli başlıklardan birisi de bu. Pekala Ronaldo hangi kulübe imza atacak?

Fenerbahçe mi Galatasaray mı? C. Ronaldo’nun yeni grubu aşikâr oldu!

Geçtiğimiz gün ortaya atılan yeni bir argümana nazaran Ronaldo’ya Suudi Arabistan grubu Al-Nassr da talip oldu. Arabistan takımı Ronaldo’ya yıllık 200 milyon Euro önerdi. Evet yanlış duymadınız, yıllık 200 milyon Euro! Üstelik bu sayı üzerinden 2.5 yıllık bir muahede teklif edildi.

Dürüst olmak gerekirse Galatasaray ya da Fenerbahçe değil, bu teklifle kimse uzunluk ölçüşemez. Çünkü Ronaldo en parlak periyotlarında bile bu türlü bir mukaveleye imza atmamıştı.

Elbette şimdi Ronaldo bu teklife evet demiş değil. Münasebetiyle Türk ekipleri için hala bir umut ışığı var. Tekrar de bekleyip göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking