Teknoloji

Fiat Fiorino fiyat listesi: Daha ucuzu yok

Türkiye’de uygun fiyatlı otomobil bulmak gün geçtikçe zorlaşsa da hala bu kategoride yer almayı başaran otomobiller var. Doğal bunun günümüz piyasa şartlarına nazaran olduğunu tabir etmekte fayda var. İşte Fiat Fiorino da bu araçlardan bir tanesi olarak ön plana çıkıyor.

Doblo’nun da artık epey kıymetli olduğu günümüzde beşerler, daha minimal bir tasarım yapısına sahip olan Fiorino modelini tercih edebiliyor.

Fiat Fiorino fiyat listesi: Daha ucuzu yok

Fiat Fiorino hali hazırda 297.900 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Ülkemizde bu ucuzlukta öteki bir otomobilin satılmadığını net bir halde söz edebiliriz.

Egea’dan bile ucuz olan Fiorino, ticari hedefli olduğu üzere günlük kullanımlarda da sık sık tercih ediliyor. Motor ve şanzımanın uyumlu bir formda çalıştığı araçta yakıt tasarrufu da en üst seviyede oluyor ve böylece tüketicilerin beklentileri karşılanıyor.

Fiorino baz donanım düzeyinde 1.4 litrelik akaryakıtlı bir motorla bir arada geliyor. 77 beygir güç üretebilen bu motora eşlik eden şanzıman tipiyse beklendiği üzere manuel.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/