Teknoloji

FIFA 23 son vakitlerin en büyük indirimini aldı

Electronic Arts tarafından 26 Eylül 2023 tarihinde satışa sunulan EA Sports FIFA 23 oyunu birçok açıdan epeyce kıymetli bir isim. Serinin en yeni oyunu olması nedeniyle doğal bir kıymete sahip olan FIFA 23 tıpkı vakitte Electronic Arts ile FIFA’nın ortasındaki muahedenin sona ermesi nedeniyle bu isimle satışa sunulan son üretim olarak da dikkat çekiyor.

Uzun müddettir Steam’in en çok satılan listelerinin üst sıralarında bulunan FIFA 23’ün olağan satış fiyatı 699,99-TL olarak duyurulmuştu. Bununla birlikte oyunun vakit zaman indirim kampanyalarına dahil olduğunu ve bu kapsamda fiyatının 249,99-TL’ye kadar indiğini görmüştük. Lakin EA Sports tarafından yapılan yeni bir kampanya, fiyatın şu ana kadar ki en düşük seviyeye inmesini sağladı.

FIFA 23 son vakitlerin en büyük indirimini aldı

Steam üzerinden yapılan indirim birinci etapta %73 oranıyla uygulandı ve FIFA 23 189,99-TL’ye satılmaya başlandı. Lakin ortadan kısa bir mühlet geçtikten sonra EA Sports karar değiştirdi ve oyunun fiyatını %70’lik indirime denk gelen 209,99-TL’ye çekti. Lakin bu fiyatın bile tekrar de son derece uygun olduğunu ve şimdi FIFA 23 almamasına karşın yakın vakitte almayı düşünenler için fırsat niteliğinde olduğunu söyleyelim. Bakalım EA’in bu atağı oyunun en çok satılanlar listesinin doruğuna yerleşmesini sağlayabilecek mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!