Teknoloji

FIFA 23 Tarihinin En Âlâ Çıkışını Yapan Oyunu

FIFA 23, piyasadaki birinci haftasında giriş yapan rekor 10,3 milyon oyuncuyla yayıncı EA için inanılmaz derecede bir muvaffakiyete imza attı. Buna karşılık geçen yıl çıkan FIFA 22 piyasadaki birinci on gününde 9,1 milyon oyunca ulaşmıştı.

26 Eylül 2022 tarihinde piyasaya sürülen ve oyunculara HyperMotion2 Teknolojisi ile daha gerçekçi bir oynanış sunan FIFA 23, bu sene bayan futbol ekipleri da oyuna ekleyerek oyunda bir yenilik yapmıştı.

Oyun dünyasının en tanınan oyunlarından olan FIFA, lansman gününde oyuncuların oyuna girememe kusuruyla yoluna başlayınca anlık olarak yüzde 62 oranında olumsuz değerlendirmeye karşın ağır ilgiyle karşılaştı. Yapılan tüm tenkitlere karşın yalnızca bir haftada inanılmaz bir muvaffakiyete ulaşan FIFA 23 için, EA Sports FC Kıdemli Lider Yardımcısı Nick Wlodyka, “Taraftarlarımızdan aldığımız cevap inanılmazdı ve topluluğumuzun favori oyuncuları ve gruplarıyla FIFA 23’te rekor sayılarda oynamasından heyecan duyuyoruz” dedi.

“Hem erkekler hem de bayanlar dünya kupaları ve şimdi oyundaki bayan kulübü futbol içeriğimize yönelik heyecan verici güncellemeler ile oyunculara şimdiye kadarki en özgün ve sürükleyici tecrübesi sunmaya başladık.” diye kelamlarına ekledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi