Teknoloji

FTX token, 24 saatte 100 milyon dolar kayıp verdi!

FTX kripto para borsası krizinin genel piyasa üzerindeki yaygın tesirine karşın, ticaret platformunun lokal tokeni, bariz bir tetikleyici olmadan kısa vadeli bir ralli kaydediyor. Jetonun yararları, farklı kripto sanayisi oyuncularının FTT tokenomics’teki bir değişikliği sorgulamasıyla geldi.

FTX token, 24 saatte 100 milyon dolar kayıp verdi!

Özellikle token, CoinMarketCap datalarına nazaran FTT’nin piyasa kapitalizasyonunu 24 saat içinde yaklaşık 109,26 milyon dolar ekleyerek 588,57 milyon dolara çıkaran bir satın alma baskısını sürdürdü.

FTX token, 24 saatte 100 milyon dolar kayıp verdi!

Basın vaktinde, FTT belirteci son 24 saatte yaklaşık %25 çıkar elde ederek 1,80 dolardan süreç görüyordu. Bu çizgide FTT en trend kripto para ünitesi olarak ortaya çıktı.

FTT bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Kazançlara karşın, FTX krizinin boyutunun ilgi odağı haline gelmesinin akabinde FTT tokeninin bir noktada %80’in üzerinde düştüğünü belirtmekte yarar var.

FTT sıfıra düşebilir mi?

FTX çöküşünden sonra, ana odak noktası, artık bir kullanımı olmadığı için FTT belirtecinin sıfıra düşüp düşmeyeceği olmuştur. Besbelli bir halde, belirteç, tüccarlara teşvikler sunmak için FTX tarafından kullanıldı.

Bu nedenle, temel bir bakış açısıyla, FTX artık rolünü yerine getirmiyor. Bununla birlikte, topluluğa bağlı olarak token, TerraClassic (LUNC) üzere çökmüş kripto işletmelerinin öteki lokal varlıklarını taklit edebilir.

Topluluk üyeleri, Dogecoin ( DOGE ) üzere mem varlıklarını taklit etme umuduyla bedel pompalamak için kısa sıkıştırmalar üzere teşebbüsleri benimserken, bu çeşit varlıklar paha ve yarar ortasında bir kopukluk sergiledi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking