Teknoloji

XRP fiyatı %10 arttı! XRP toparlanmasının gerisinde ne var?

Kripto para piyasasının birçok için belirsizlikle dolu bir haftanın akabinde, ABD Menkul Değerler ve Borsa Komitesi’ndeki olumlu gelişmelerden etkilenen XRP’nin bir günde %10’dan fazla kazanmasıyla, kimi varlıklar toparlanma belirtileri göstermeye başlıyor.

XRP fiyatı %10 arttı! XRP toparlanmasının ardında ne var?

XRP, 15 Kasım’da Finbold tarafından alınan datalara nazaran, son 24 saatte %10,17 arttı ve şu anda bu fiyat yedi gün öncesine nazaran %13,14 daha düşük olmasına karşın, şu anda 0,3811 $’dan süreç görüyor.

XRP 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu, XRP’yi, son 24 saatte yaklaşık %20 artan birlikte çalışabilirlik tabanlı kripto projesi Quant’ın ( QNT ) çabucak altında, günlük en büyük kripto kazananlar listesinde ikinci sıraya yerleştirdi.

XRP, en son yükseliş davranışını sürdürürse, şu anda merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeni için büyük bir direnç noktasını temsil eden yıl sonu için belirlenen 0,50 $ gayesine yaklaşabilir.

Bunun da ötesinde, CoinMarketCap’teki kripto topluluğunun, XRP’nin 31 Aralık 2022’de ortalama 0,4305 $ fiyatla süreç göreceğine dair toplu iddiasını doğruluyor, bu da varlığın mevcut fiyatında %12,96’lık bir artış gösterecek.

XRP toparlanmasının gerisinde ne var?

Özellikle, XRP’nin toparlanması, Bölge Yargıcı Analisa Torres’in, SEC’in, düzenleyicinin XRP belirtecini yasadışı bir halde yayınlamakla suçladığı Ripple’a karşı yürüttüğü yasal savaşta amici brifingleri dosyalamak için hareketler vermesinin çabucak akabinde geldi.

Savunma avukatı James K. Filan’ın 14 Kasım’da paylaştığı mahkeme kararına nazaran:

Bu ortada Coinbase, Filan’ın 15 Kasım’da başka bir tweet’te vurguladığı üzere, “Ripple’ın Adil Bildirim Savunmasını Destekleyen Amicus Dosyasını” resmen hazırlayarak Yargıç’ın buyruğunu birinci uygulayan şirket oldu .

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al