Telefon

Galaxy A14 5G’nin tasarımı sonunda ortaya çıktı!

Akıllı telefon çeşitliliğini artırmak için çalışmalarına devam eden Samsung’un yakında bütçe dostu ve özellikleriyle üzmeyecek Galaxy A14 5G modelini piyasaya sürmesi bekleniyor. Aygıt daha evvel Wi-Fi Alliance data tabanında göründü ve birtakım teknik ayrıntıları belirli oldu. Son olarak akıllı telefonun tasarımı da ortaya çıktı.

Sektörde sızıntılarıyla bilinen Sudhanshu Ambhore, önümüzdeki devirlerde tanıtılacak Galaxy A14 5G’nin dizaynını gözler önüne seren yüksek kaliteli render görsellerini paylaştı. Buna nazaran aygıt, damla çentik ve yüksek ekran gövde oranına sahip bir ekranla gelecek. Art panelde üçlü kamera suramı yer aldığını ve dizaynın da Galaxy S22 modellerini andırdığını belirtelim.

Galaxy A14 5G, SM-A146P model numarasıyla bir mühlet evvel Wi-Fi Alliance bilgi tabanında da göründü. Bu, akıllı telefonla ilgili çok fazla teknik ayrıntısı ortaya çıkarmasa da 2.4 GHz ve 5 GHz Wi-Fi’yi destekleyeceğini ve kutudan Android 13 tabanlı One UI 5.0 ile çıkacağını gözler önüne seriyor.

Geçmiş sızıntılara bakacak olursak telefonun 90 Hz yenileme suratı sunan LCD bir panelle geleceğini söylemek mümkün. Öte yandan güvenlik yolu olarak belirlenen parmak izi okuyucu ise yan tarafa pozisyonlandırılmış.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!