Teknoloji

Nothing Ear (2) tasarımı sızdırıldı: Değişen pek bir şey yok

Akıllı telefon dalı, rekabetin üst düzeyde yaşandığı bir pazar olduğu için, artık bu dala giriş yapmak da bu dalda kendine ilişkin bir pazar hissesi oluşturmak da son derece güç. Lakin bunun yolunun farklı bir üslup oluşturmaktan geçtiğini fark eden Nothing şirketi, şeffaf dizayna sahip Nothing Phone (1) ile çok uzun mühlet isminden bahsettirmiş ve telefonun satışa sunulmasıyla birlikte hatırı sayılır ölçüde sipariş alarak birinci tipi pek hoş atlatmıştı.

Öte yandan şirketin eserleriyle markasını temsil ettiği tek pazar akıllı telefon kategorisi değil. Kablosuz kulaklık pazarında da ses getiren bir dizaynla giriş yapan ve Nothing Ear (1) modeliyle değerli bir muvaffakiyet sergileyen şirket, şimdilerde Nothing Ear (2) modeliyle bu muvaffakiyetini sürdürmenin peşinde.

Nothing Ear (2) tasarımı sızdırıldı: Değişen pek bir şey yok

Dün itibariyle birinci sefer tasarımı sızdırılan yeni kablosuz kulaklık modeline baktığımız vakit, aslında Nothing Phone (1) ile yenilenen bir dizayna kavuşan selefiyle pek de kıymetli farklılıklar içermediği anlaşılıyor. Hatta o denli ki, yeni kablosuz kulaklık modeline baktığımız vakit tahminen de dikkat cazibeli tek değişikliğin, kulaklığın isminin yer aldığı sütunlardaki Nothing Ear (2) yazısı olduğunu söyleyebiliriz.

Henüz donanımsal özellikleri hakkında rastgele bir bilgiye ulaşamadığımız bu yeni kablosuz kulaklık modelinin 26 Ekim tarihi itibariyle resmen tanıtılacağını da hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom